Back
Image Alt

Jitka Boho ukázala na castingu Look Bella svoji krásnou dceru

Jitka Boho ukázala na castingu Look Bella svoji krásnou dceru

Jitka Boho vstoupila do povědomí mnohých z nás především jako Česká Miss 2010. Nyní se spolu s manželem věnuje především zpěvu, na modeling však úplně nezanevřela. Aktuálně na ni můžete narazit na castinzích soutěže Look Bella, jíž je modelka patronkou.

Na posledním pražském castingu této oblíbené soutěže zasedla Jitka Boho v porotě, během akce také zazpívala píseň ze svého připravovaného alba. Do Galerie Harfa Praha ji navíc přišli podpořit i rodiče, kteří také dostali na starost modelčinu malou dcerku.

Rosalie, která se jmenuje po sovičce z Jitčiny oblíbené pohádky, roste jako z vody a svoji maminku rozhodně nezapře. Takto zachytil během castingu obě krasavice fotograf Arthur Koff a Jitce fotografií nepochybně udělal radost: „Tohle štěstí nemůžu nesdílet,“ napsala modelka ke snímku.

Jitka Boho také připravila na svůj YouTube kanál malý vlog ve kterém diváky seznamuje s tím, jak castingy Look Bella probíhají. Nezapomněla ani na několik malých tipů. Pokud tedy přemýšlíte o tom, že byste se této soutěže zúčastnili, určitě si video pusťte.

V porotě castingu Look Bella zasedla kromě Jitky Boho (2. zleva) také poslední vítězka soutěže Martkéta Konopásková (zcela vlevo). Foto: Arthur Koff.

V porotě castingu Look Bella zasedla kromě Jitky Boho (2. zleva) např. také poslední vítězka soutěže Markéta Konopásková (zcela vlevo). Foto: Arthur Koff.