Back
Image Alt

Jitka Válková už není Válková

Jitka Válková už není Válková

Vypadá to, že mezi našimi kráskami se roztrhl pytel se svatbami. Před nedávnem jsme vás informovali o svatbě Míši Ochotské a v dnešním článku vám ukážeme další nevěstu – Českou Miss z roku 2010 Jitku Válkovou.

Svatba s bříškem

Třiadvacetiletá modelka Jitka Válková se vdávala s bříškem. Se svým milým totiž čeká prvního potomka a podle informací, které přinesla média, by měla být přibližně v pátém měsíci.

Jitka Válková byla vždy štíhlá jako proutek a protože se jedná o její první těhotenství, existuje jistá šance, že těhotenské bříško pod šaty nebylo ani vidět.

Jitka a Lukáš. Foto: Herminapress.

Jitka a Lukáš. Foto: Herminapress.

Jitka Boho

Své ano řekla muzikantovi Lukáši Boho. S tímto mladým umělcem, který účinkuje v kapele Marka Ztraceného, žije teprve krátce, přesto je však přesvědčená, že je to ten pravý. Velmi rychle spolu začali žít a očekávání prvního potomka celý vztah ještě utvrdilo.

Modelka se rozhodla přijmout příjmení svého manžela, nepřipojila se tak k dosavadnímu trendu slavných žen, které si i po svatbě nechávají své dívčí jméno.

Šaty neukázala

Ze svatby Jitky Válkové a Lukáše Boho neunikla ani jediná fotografie, můžeme se tak jen domýšlet, jak moc to modelce slušelo. Jako nastávající maminka dozajista zářila štěstím.

Kdo ví, třeba se Jitka inspirovala šaty, které si na sebe oblékla před několika lety během své fiktivní svatby. Vdávala se tehdy jen na oko, pro účely televizní show. Jejím „vyvoleným“ byl slovenský zpěvák Norbert Peticzky. V té době žila v dlouhodobém vztahu s fitness trenérem Mirkem Ciprou.

Šaty pro Jitčinu svatbu "nanečisto". Foto: iHot.cz.

Šaty pro Jitčinu svatbu “nanečisto”. Foto: iHot.cz.