Back
Image Alt

Kaia Gerber, nová vycházející hvězda modelingu!

Kaia Gerber, nová vycházející hvězda modelingu!

Dcera slavné topmodelky Cindy Crawford bere svět modelingu útokem! Ve svých šestnácti letech má velmi slušně našlápnuto a není divu. Kaia je velmi krásná a dalo se očekávat, že se vydá stejnou cestou, jako její slavná matka. Ta ve svých jednapadesáti letech neztrácí svůj šarm, který po ní Kaia evidentně zdědila.

I když začínající modelka nemá mnoho modelingových zkušeností, v tomto světě je jako doma. To dokázala minulý měsíc během přehlídky Calvin Klein v rámci fashion weeku v New Yorku, kde si odbyla svůj debut a nutno říci, že to byl velmi slušný start. Kaia byla velice přirozená a vypadala šťastně. Zajímavostí je, že jen pár dní před jejím modelingovým debutem oslavila šestnácté narozeniny, což je legální věk, kdy dívky mohou předvádět na přehlídkách.

Na modelingovém mole je sice nováčkem, ale má za sebou řadu focení pro magazíny jako Vogue, Teen Vogue nebo Pop Magazine. Na fotografiích se jasně ukazuje její nevinnost a bezprostřední přirozenost, kterou by měla mít každá modelka. Kaie bylo zkrátka shůry dáno a rozhodně o ní ještě hodně uslyšíme. V současné době je zapsána u agentury IMG Models.

Kaia během přehlídky Calvin Klein. Foto: GETTY IMAGES