Back
Image Alt

Karlie Kloss, všestranně nadaná topmodelka

Karlie Kloss, všestranně nadaná topmodelka

Topmodelka Karlie Kloss, rodačka z amerického Chicaga, nevyniká jen svým zářivým úsměvem a dokonalým tělem, díky němuž je přirovnávaná k legendě světového modelingu Elle Macpherson. Karlie exceluje ve studiu na newyorské univerzitě, zakouší být módní návrhářkou, provozuje charitativní podnik rozdávající pečivo pro lidi bez domova a pořádá kurzy pro dívky, kde je vyučuje společenskému chování a etiketě. Když má tato aktivní kráska volnou chvilku, ráda cvičí a nebo vaří pro své přátele. “Když nepracuji, miluju být prostě doma se svou rodinou. Koukat se na fotbal a baseball v televizi. Taky doháním ztracený čas s kamarádkami a ráda jezdím autem,” s úsměvem jmenuje tato sympatická modelka.

Karlie Kloss (vpravo) se svou velkou kamarádkou, zpěvačkou Taylor Swift, zdroj: Victoria's Secret

Karlie Kloss (vpravo) se svou velkou kamarádkou, zpěvačkou Taylor Swift, zdroj: Victoria’s Secret

S modelingem tato 185 cm vysoká blondýnka začala již ve čtrnácti letech a již o dva roky později ji časopis People jmenoval nejlepší modelkou roku. Exkluzivním časopisem Vogue byla poté vyhlášena jednou z TOP 30 modelek nového století a pro útlou a šlachovitou postavu bývá přirovnávána k dlouhodobě nejvýdělečnější modelce Gisele Bündchen. Roku 2011 si této krásky všimla značka luxusního spodního prádla Victoria’s Secret a Karlie se vedle zvučných jmen jako je Adriana Lima či Alessandra Ambrosio stala jedním z jejích andílků.

O Karlie se říká, že má nejdelší nohy ze všech krásek světového modelingu, zdroj: Victoria's Secret

O Karlie se říká, že má nejdelší nohy ze všech krásek světového modelingu, zdroj: Victoria’s Secret

V létě tohoto roku se Karlie stala novou tváří a ambasadorkou značky Swarowski, kde vystřídala svou kolegyni a kamarádku Mirandu Kerr. „Je pro mě ctí stát se součástí dlouhé historie značky, která ženám dodává eleganci svými zářivými a originálními designy,“ nadšeně líčí topmodelka, která za své největší vzory považuje křehkou herečku Audrey Hepburn a elegantní topmodelku Christy Turlington.