Back
Image Alt

Karolína Kurková je nejvlivnější Češkou na sociálních sítích

Karolína Kurková je nejvlivnější Češkou na sociálních sítích

Před několika dny zveřejnil časopis Forbes ve spolupráci se SocialBakers seznam českých osobností, které jsou na sociálních sítích nejvlivnějších. A vítězkou se stala česká topmodelka Karolína Kurková.

Topmodelka i máma

Karolína Kurková je jednou z nejslavnějších českých topmodelek, a přestože původně je rodačkou z Děčína, dnes dlouhodobě žije v zahraničí. Je tedy přirozené, že všechny příspěvky na svých sociálních sítích píše anglicky. Facebookové příspěvky ale často doplňuje i o český překlad.

Karolína Kurková se synem Tobim. Foto: Facebook K. Kurkové.

Karolína Kurková se synem Tobim. Foto: Facebook K. Kurkové.

Již v roce 2009 se stala poprvé mámou, 29. října se jí a jejímu partnerovi, Archiemu Drurymu, narodil syn Tobin Jack. Tomu bude brzy šest let a aktuálně se těší na malého sourozence. Karolína je totiž podruhé těhotná a podle zpráv, které zveřejnila americká média, se miminko narodí ještě během letošního roku.

Ani samotná modelka se s těhotenstvím nijak netají. Nedávno na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které se jí pod košilí jasně rýsuje těhotenské bříško. Již předtím přispěla na svůj Facebookový profil zprávou, že se jí narodí chlapec. Čas od času se chlubí i s fotografiemi svého syna Tobina, který roste jako z vody.

Na Facebooku je jako doma

Není se čemu divit, že Karolína v tomto pomyslném souboji o největší vliv na sociálních sítích zvítězila. Přispívá totiž často a také velmi různorodě. Na její facebookové zdi můžete najít profesionální fotky, selfie, rodinné fotografie nebo videa.

Často také oslovuje samotné fanoušky, ptá se jich, jaké mají plány na víkend, prosí je, aby jí poslali své fotky a videa, aby měla inspiraci, co podniknout. Nebrání se otázkám a odpovídá na ně. Shrnuto a podtrženo, její zlatá medaile je zasloužená. Jen tak dál!

Karolína Kurková. Foto: Facebook K. Kurkové.

Karolína Kurková. Foto: Facebook K. Kurkové.

Sociálně vlivní

Žebříček vlivných Čechů je, co se týče módního světa, poměrně plodný. Kromě Karolíny Kurkové v něm figurují třeba beauty bloggerky Teri Blitzen, Petra Vančurová a Lucie Dejmková, modelky Alena Šeredová, Petra Němcová, Denise Milany a Simona Krainová anebo módní návrhářka Blanka Matragi.

Na pomyslném chvostu můžeme najít i moderátorku Zoru Hejdovou. Ta pro mnohé představuje módní ikonu díky svým profilům na Facebooku a Instagramu s názvem Módní zápisník Zorky Hejdové.