Back
Image Alt

Karolína Kurková se stala podruhé maminkou

Karolína Kurková se stala podruhé maminkou

Z USA dnes přišla skvělá zpráva! Česká topmodelka Karolína Kurková porodila svého druhého potomka. Ona i miminko jsou v pořádku.

Jméno malého uzlíčku štěstí zatím média neznají

Před několika měsíci jste si na našem portálu mohli přečíst, že Karolína Kurková získala pozici nejvlivnější Češky na sociálních sítích. Už tenkrát jsme se zmínili o tom, že topmodelka je podruhé těhotná – a právě dnes přišla z Ameriky skvělá zpráva: Karolína porodila svého druhého syna!

Chlapečkovo jméno zatím známo není, informaci týkající se porodu však magazínu People potvrdil modelčin tiskový mluvčí: „Karolína porodila krásného, zdravého chlapečka. Maminka i miminko jsou v pořádku.“ Zamlčeno tak zůstalo i samotné datum narození.

Karolína žije v harmonickém vztahu a mateřství si užívá. Foto: Facebook K. Kurkové.

Karolína žije v harmonickém vztahu a mateřství si užívá. Foto: Facebook K. Kurkové.

Další kluk do týmu

Modelka žije již několik let v harmonickém svazku se svým manželem Archiem Drurym, který se živí jako filmový producent. Před šesti lety mu povila prvního potomka, syna Tobina. Ten se podle modelčiných slov na nového sourozence moc těšil. „Pořád mi pusinkuje bříško,“ přiznala v nedávném rozhovoru.

Své těhotenství přiznala Karolína, v duchu své lásky k sociálním sítím, na Twitteru. Zveřejnila zde fotku, na které její syn Tobin líbá rostoucí těhotenské bříško. Potvrdila tak dohady amerických médií, které tuto možnost skloňovaly již o několik týdnů dříve. Svého očekávaného potomka nazvala v popisku fotografie jako „druhé KK miminko“.

Karolína si do posledních chvil užívala s rodinou. Teď ji čekají mateřské povinnosti. Foto: Facebook K. Kurkové.

Karolína si do posledních chvil užívala s rodinou. Teď ji čekají mateřské povinnosti. Foto: Facebook K. Kurkové.

Porod a mateřství Karolínu změnily

Stejně jako jiné ženy, i Karolína na sobě vycítila po prvním porodu změny. Náhle z ní byla silná máma, která by pro své dítě udělala takřka cokoli. V rozhovoru pro britský list The Daily Mail se tehdy dokonce rozpovídala o svých pocitech z porodu.

„Pro mě je porod nejneuvěřitelnější věc, kterou si žena může projít, neexistuje žádný úspěch, který by to mohl přiblížit, ten pocit ‚Udělala jsem to‘. Je to úžasné, vyčerpávající, šílené a změní vás to jako ženu.“

Doufáme, že stejné pocity lásky a sounáležitosti potkaly Karolínu i tentokrát, a přejeme jí, jejímu miminku i zbytku její rodiny, hodně šťastně prožitých společných chvílí.

Karolína dokázala, že i v 8. měsíci těhotenství se ženu může oblékat moderně a vkusně. Foto: Facebook K. Kurkové.

Karolína dokázala, že i v 8. měsíci těhotenství se žena může oblékat moderně a vkusně. Foto: Facebook K. Kurkové.