Back
Image Alt

Karolína Kurková zveřejnila neobvyklé jméno svého syna

Karolína Kurková zveřejnila neobvyklé jméno svého syna

Česká topmodelka Karolína Kurková porodila před nedávnem svého druhého syna. S jeho jménem však dělala rodačka z Děčína dlouhou dobu tajnosti. Na svých sociálních sítích nesdílela ani fotografie, na kterých by bylo miminko vidět.

To už je ale nyní minulostí, Karolína se začátkem prosince pochlubila s něžnou fotkou, na které líbá nožičky malého chlapečka, kterého v době svého těhotenství označovala jako Druhé KK miminko. Jmenuje se Noah Lee Drury Kurkova.

Noah a jeho starší bráška Tobin. Foto: Facebook K. Kurkové.

Noah a jeho starší bráška Tobin. Foto: Facebook K. Kurkové.

Inspiraci modelka hledala ve Starém zákoně

Karolína přiznala, že při výběru jména se inspirovala starozákonní tradicí. Noah, stavitel legendární archy, byl nositelem naděje. Modelka doufá, že její syn půjde v jeho stopách a bude pomatovat na to, že je důležité plnit své sliby a podílet se na obnově míru a lásky.

Nebylo to však chlapcovo křestní jméno, které vzbudilo rozruch, v prostředí USA, kde Karolína s rodinou žije, se totiž nejedná o nijak výjimečnou volbu. Poprask se strhl kolem Noahova druhého příjmeníKurkova – které zdědil po své mámě.

V USA sice není nijak zvláštní, aby dítě mělo příjmení po obou svých rodičích, malý Noah jej však získal ve velmi netradiční formě, totiž přechýlené do ženského rodu. Co k tomu Karolínu vedlo, není známo.

Její první syn, šestiletý Tobin, má příjemní jen jedno. To sdílí společně se svým otcem, filmovým producentem Archiem Drurym, za kterého se Karolína provdala v roce 2009.

„Ahoj, světe! Představuji vám svůj malý uzlíček lásky, Noaha Lee Druryho Kurkova. Poslední měsíc byl plný výzev se dvěma chlapy a nekonečnými nocemi příprav na návrat do práce. Pravda ale je, že není větší úspěch než darovat život, milovat ty kolem vás a uchovat si v srdci každý takový okamžik. S láskou KK," napsala Karolína k fotografii. Foto: Facebook K. Kurkové.

„Ahoj, světe! Představuji vám svůj malý uzlíček lásky, Noaha Lee Druryho Kurkova. Poslední měsíc byl plný výzev se dvěma chlapy a nekonečnými nocemi příprav na návrat do práce. Pravda ale je, že není větší úspěch než darovat život, milovat ty kolem vás a uchovat si v srdci každý takový okamžik. S láskou KK,” napsala Karolína k fotografii. Foto: Facebook K. Kurkové.

Tvář miminka si Karolína pečlivě střeží

Přestože v posledních týdnech se modelka pochlubila hned několika fotografiemi svého malého syna, nikdy neukázala jeho tvář. Vypadá to, že si dává pozor, aby jeho podoba do médií neunikla.

Naopak se ale nebojí sdílet se svými fanoušky svojí vlastní nenalíčenou a neupravenou fotografii: „Vzhůru nejen celou noc, ale i celý den. Kolik kávy člověk potřebuje, aby udržel krok?“ napsala modelka na svůj Facebook. Vypadá to, že jí její kluci dávají zabrat.

Foto: Facebook K. Kurkové.

Foto: Facebook K. Kurkové.