Back
Image Alt

Kateřina Votavová a Michaela Gemrotová na stránkách nového kalendáře

Kateřina Votavová a Michaela Gemrotová na stránkách nového kalendáře

Finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová a zpěvačka Michaela Gemrotová společně zapózovaly před objektivem fotoaparátu Jana Tůmy. Tato nevšední kombinace krásy dala vzniknout nádhernému kalendáři pro nový rok 2016.

Slavné a krásné

Kateřina Votavová je již zkušenou modelkou – kromě své účasti v České Miss 2010 zabodovala třeba i tím, že byla módním časopisem Esquire zařazena mezi 20 nejkrásnějších žen světa. Její kolegyně Michaela Gemrotová je oproti tomu v této branži nováčkem, doposud se realizovala spíš na poli hudby, aktuálně září v muzikálu Fantom opery.

„Byla jsem hodně překvapená a vzala jsem to jako výzvu,“ svěřila se operní pěvkyně se svou reakcí na tuto nabídku. „Na začátku focení jsem byla hodně nejistá, i proto, že jsem fotila s ostřílenou modelkou a pro mě to bylo zcela něco nového. Zdravou trému mám i před každým vystoupením, ale tady to bylo něco zcela jiného,” dodala s úsměvem. “Hodně mě podržel celý tým a mám z fotek hroznou radost.“

Před samotným focením se musí doladit každý detail. Foto: Jan Tůma.

Před samotným focením se musí doladit každý detail. Foto: Jan Tůma.

Exotický výlet na Kanárské ostrovy

Fotografie vznikaly na dalekém ostrově Gran Canaria, který oběma krásným dámám zajistil klid a hlavně jistou dávku anonymity, kterou jistě během focení ocenily. V kalendáři totiž ukazují víc, než je u nich obvykle zvykem.

Na jedné z fotografií pózuje Kateřina s odhalenými ňadry, které jí zakrývají jen Míšiny dlaně, jindy se k sobě modelky zase tisknout a upřeně si hledí do očí. Výsledek je zpropadeně sexy a už je teď je jisté, že o kalendář bude jistě velký zájem.

Během focení si modelky vyzkoušely i paruky. Foto: Jan Tůma.

Během focení si modelky vyzkoušely i paruky. Foto: Jan Tůma.

“V jednu chvíli jsme si dělaly legraci, jestli nás neangažovali na kalendář pro čtyřprocentní menšinu, ale dopadlo to super. Právě tyhle fotky patří paradoxně k mým nejoblíbenějším,“ usmívala se Míša Gemrotová, pro kterou byla celá akce velkým dobrodružstvím.

Kateřina Votavová oproti tomu fotí kalendáře celkem pravidelně. “Poslední čtyři roky fotím každý rok, letos to jsou dokonce dva,” říká. I pro ni je však tento kalendář v něčem jiný. Většinou totiž fotografuje pro firmy, tentokrát však bude kalendář volně prodejný. “Nebudeme s Míšou viset na stěně jen vyvoleným, není to limitovaná edice. Kalendář si může kdokoli koupit v síti knihkupectví Luxor,” dodala na závěr známá modelka.

Jste zvědaví, jak výsledné fotografie vypadají? Pak neváhejte a klikněte na následující stránku!