Back
Image Alt

Kdo oslnil na Plese v Rudolfinu?

Kdo oslnil na Plese v Rudolfinu?

Plesová sezóna je v plném proudu, další z velkých bálů se konal v sobotu 20. února v pražském Rudolfinu. Večer, kterým provázel herec Tomáš Matonoha, si nenechala ujít celá řada VIP hvězd. I tentokrát vám proto přinášíme malou ochutnávku plesových rób.

Hosté se vlnili v rytmu hudby hned několika vystupujících, byli mezi nimi zpěvák Vojta Dyk & B-Side Band, Martin Chodúr či Collegium českých filharmoniků. Ani v případě tohoto plesu navíc nechyběla dobročinná dražba, jejíž vítěžek putoval na konto Nadačního fondu Pro dětský smích.

Pozornost mnoha návštěvníků plesu k sobě jistě  přitáhla herečka Miluška Bittnerová, která zvolila odvážné šaty ze salonu Queen Couture Paris. Hloubkou výstřihu jí mohla konkurovat jen moderátorka Lenka Špillarová, která oblékla krásný model z dílny Marie Zelené.

Obě dámy vsadily na odvážný výstřih. Foto: Hermínapress.

Obě dámy vsadily na odvážný výstřih. Foto: Hermínapress.

Poprvé od narození dcery Rosálie si na ples vyrazila modelka Jitka Boho. V dlouhých šatech se zvířecím vzorem rozdávala úsměvy do všech stran. Mnohem větší úspěch však slavila modelka Tereza Fajksová v rudých šatech od Miroslava Knota. Pobavit se přišla i Jana Doležalová, která zvolila fialovou róbu od návrhářky Petry Pilařové.

Foto: Hermínapress.

Foto: Hermínapress.

Dorazila i modelka Veronika Procházková, která zvolila stříbrno-šedou róbu z dílny návrhářky Beaty Rajské. Ta na ni v dobrém práskla, že Veronika na ples trochu pozapomněla: “Veronika si “vzpomněla” v úterý, že jde na ples. No a vzhledem k tomu, že je už patý rok součástí značky Beata Rajská (respektive tváří), bylo by asi divné, kdyby se neoblékla do našich šatu,” napsala návrhářka na svůj facebookový profil.

Foto: Hermínapress.

Foto: Hermínapress.