Back
Image Alt

Konečně! Oblíbená modelka se předvedla v kampani na spodní prádlo

Konečně! Oblíbená modelka se předvedla v kampani na spodní prádlo

Iva Kubelková již brzy oslaví magickou čtyřicítku, její postava je však stále výstavní. Navzdory tomu se však doposud představování spodního prádla vyhýbala. Tomu je ale nyní konec! Oblíbená modelka a moderátorka se totiž rozhodla pro spolupráci se značkou spodního prádla a plavek Astratex.

 „Nikdy jsem nespolupracovala se značkou spodního prádla, ale jsem moc ráda, že mohu zúročit své zkušenosti ze světa módy a být zástupkyní samotných zákaznic,“ svěřila se Iva Kubelková během natáčení televizního spotu. Ten by měl být zveřejněn v polovině října.

„Natáčení jsem si velmi užila, ve videu se představím v mnoha tvářích. Měla jsem i možnost vyzkoušet velké množství produktů a těším se, až se o své dojmy podělím s ostatními zákaznicemi,“ dodala závěrem Iva Kubelková, která se v posledních dnech věnuje nejen modelingu a moderování, ale i zpěvu.

Se značkou Astratex spolupracuje také Česká Miss World 2016 Natálie Kotková. Ta má tuto možnost díky zisku dílčího titulu Miss Bikini. Stane se tak tváří e-shopu Astratex a její podobizna bude také vystavená po otevření nové kamenné prodejny.

Iva v nové kampani. Foto: Astratex.

Iva v nové kampani. Foto: Astratex.