Back
Image Alt

Královna svahů plánuje další dítě

Královna svahů plánuje další dítě

Slovenská modelka Andrea Verešová je známá svojí láskou k zimním sportům, není se proto čemu divit, že k lyžování a snowboardingu vede i své ratolesti. Letos je dokonce zapsala do snowboardové školy, aby si vypilovaly styl. Úspěchy pak na sebe nenechaly dlouho čekat – Vanesska i Daniel si vysloužili ocenění!

„Malí závodníci mají 1. a 2. místo. Jsem pyšná maminka,“ napsala Andrea k fotografii svých dětí. Modelka se nikdy netajila tím, že mateřství ji naplňuje, v jednom z nedávných rozhovorů pro slovenský deník Nový čas dokonce přiznala, že pokud to půjde, ráda by si pořídila ještě jedno dítě.

Andrein syn Dan (uprostřed) a dcera Vanessa (vpravo) s diplomy. Foto: Facebook A. Verešové.

Andrein syn Dan (uprostřed) a dcera Vanessa (vpravo) s diplomy. Foto: Facebook A. Verešové.

„Ještě rok, dva nebo tři budu pracovat, a pak bych určitě byla vděčná za další dítě, které bych si chtěla užít už naplno,“ svěřila se slovenská topmodelka, která od roku 2007 žije ve spokojeném manželství s právníkem Danielem Volopichem.

Z miminkovských let už Andreiny děti rozhodně odrostly. Malý Daniel oslavil 24. února své sedmé narozeniny a z Vanessky je už je také velká slečna, která maminku rozhodně nezapře. Kdoví, třeba nám v ní roste nová modelka – ostatně práci v reklamě už si vyzkoušela. Andrea Verešová totiž spolu s dětmi natočila reklamu na přístroj Soda Stream.

„Dlouho se parádění a modelingu dcera bránila. V poslední době čím dál tím více chce chodit se mnou, zajímá se o moji práci,“ řekla Andrea Verešová. „Už rok mě se synem prosí o společné focení a reklamu. Nakonec jsem jim jejich sen splnila. Samozřejmě nechci, aby je to nějak pohltilo. Zatím mají školu, hodně kroužků a povinností, ale pokud je to bude bavit a zajímat, proč ne,“ dodala závěrem.

Foto: Archiv Soda Stream.

Foto: Archiv Soda Stream.