Back
Image Alt

Královny krásy zářily na přehlídkovém mole

Královny krásy zářily na přehlídkovém mole

V Kroměřížském Arcibiskupském zámku se 21. května konal již 15. ročník oblíbené módní show TOP Móda. Diváci se během večera rozhodně měli na co dívat – mimo krásného oblečení zde totiž byly i nádherné dámy, v čele s Českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou.

Novopečená Miss navíc na svém Instagramu přiznala, že protože se v minulosti modelingu nevěnovala, jde vlastně o její první procházku po přehlídkovém mole: „Přátelé, hlásím se ze své úplné první přehlídky,“ napsala Andrea Bezděková spokojeně k fotografii.

Andrea nebyla jediná královna, která se na přehlídkovém mole představila. Česká Miss měla této jubilejní akci velmi silné zastoupení: „Modely předvedly minulé vítězky této soutěže Eliška Bučková, Nikol Švantnerová nebo Gabriela Franková,“ zmínil namátkou spolupořadatel Milan Formánek. Akce se zúčastnila také Gabriela Kratochvílová a Nikola Buranská.

Hlavním tahákem večera byla přehlídka společenské a večerní kolekce z dílny návrhářky Marie Zelené, ale diváci si mohli užít i přehlídku začínající umělkyně Sandry Švédové či prezentace dalších čtyř českých návrhářů. Vše navíc okořenil zpěv Martina Chodúra a milý humor moderátora Jana Čenského.

Nikol Švantnerová, Eliška Bučková a Gabriela Franková. Foto: Marie Zelená Fashion.

Nikol Švantnerová, Eliška Bučková a Gabriela Franková. Foto: Marie Zelená Fashion.