Back
Image Alt

Krásná Iva Kubelková na palubě vesmírné lodi

Krásná Iva Kubelková na palubě vesmírné lodi

Moderátorka a modelka Iva Kubelková má za sebou náročný rok plný práce, přesto však vyzařuje energii a krásu. Nejspíš i proto se opět stala tváří kosmetické značky Dermacol, pro kterou nedávno natočila reklamu.

Osvědčené tváře znovu v akci

Iva již s Dermacolem spolupracovala v minulosti a zcela bez nadsázky lez říct, že byla velmi úspěšnou tváří této značky. Poté se na několik let ze vzájemné spolupráce vyvázala, nicméně v loňském roce ji Dermacol znovu oslovil a ona nabídku přijala.

„Pod jejich křídla se moc ráda vrátím. Na jak dlouho, to ukáže čas,“ nechala se Iva Kubelková slyšet, když v loňském roce pomáhala slavnostně otevřít novou prodejnu Dermacol. A jak je vidno, vzájemná spolupráce je prospěšná pro obě strany, protože stále trvá.

O tom svědčí i fakt, že Iva před časem natočila novou reklamu na 3D Hyaluron Therapy. V roli režiséra se předvedl známý český umělec F. A. Brabec, který s Dermacolem také spolupracuje již delší dobu. Nedávno se třeba podepsal pod reklamní spoty s modelkou Taťánou Kuchařovou, Miss Earth 2015 Karolínou Mališovou a úspěšnou biatlonistkou Gabrielou Soukalovou.

Iva s režisérem F.A.Brabcem. Foto: Facebook I. Kubelkové.

Iva s režisérem F.A.Brabcem. Foto: Facebook I. Kubelkové.

SCI-FI diva Iva

Nejnovější spot, ve kterém Iva Kubelková vystupuje, zatím nebyl zveřejněn, moderátorka se však pochlubila na svých sociálních sítích s několika fotografiemi i s krátkým videem.

Zatím to vypadá, že se Iva v nové reklamě vrhne do víru budoucnosti. V přiléhavém zlatém overalu a se staženými uhlazenými vlasy se prochází po palubě vesmírné lodi. Už nyní tak můžeme říci, že jí to nesmírně sluší.

Během natáčení pro Dermacol se Iva mohla podívat i na střechu Národní divadla. Foto: Facebook I. Kubelkové.

Během natáčení pro Dermacol se Iva mohla podívat i na střechu Národní divadla. Foto: Facebook I. Kubelkové.

Paráda v národním

Reklama na 3D Hyaluron Therapy však není jediná, na kterou se můžeme těšit. Pod taktovkou Dermacolu totiž vznikl i další velkolepý klip, natočený k 50. výročí založení této značky.

Vše probíhalo v Národním divadle, se kterým Dermacol dlouhodobě spolupracuje. Kromě Ivy Kubelkové se můžete těšit také jednu z hlavních tváří značky Taťánu Kuchařovou či na Českou Miss Earth Karolínu Mališovou. Chybět však nebudou ani Věra Komárová a Olga Knoblochová nebo herečka Judit Bárdos!

Foto: Facebook Dermacol.

Foto: Facebook Dermacol.