Back
Image Alt

Krásná lékárnice se pochlubila s radostnou novinkou!

Krásná lékárnice se pochlubila s radostnou novinkou!

Miss ČR 2004 Jana Doleželová se práci modelky věnuje spíše už jen sporadicky. Doteď byla na vině především její milovaná práce v lékárně, nyní však přiznala, že je za tím ještě něco jiného. Bývalá Miss totiž nosí pod srdcem své první miminko. A bude to holčička!

Jana Doleželová oznámila médiím tuto radostnou novinu až v 5. měsíci těhotenství. Mohla si to dovolit, vypadá totiž stále štíhlá jako proutek. Na vině jsou možná i problémy, které v počátku těhotenství měla: „První měsíce byly náročné, bylo mi hodně špatně a zhubla jsem asi pět kilo. Ale teď je to fajn,“ vysvětlila Jana.

Takto vyrazila Jana Doleželová na Ples jako Brno. Těhotenství na ní stále není vidět. Na fotografii s Terezou Fajksovou a Gabrielovou Frankovou. Foto: Tino Kratochvíl.

Pětatřicetiletá modelka přiznala, že miminko se svým snoubencem, podnikatelem Daviden Trundou plánovali. Ani jeden z nich však nečekal, že tato krásná událost přijde tak brzy. Dokonce kvůli tomu museli nakonec i odložit svatbu.

„Chci si tohle období v klidu užít a vychutnat, a ne zároveň s ním organizovat svatbu,“ vysvětlila Jana Doleželová, proč se rozhodli s veselkou ještě počkat. “Ani zakázky na období těsně před porodem a měsíce po porodu již nepřijímám. Léta jsem intenzivně pracovala, a i když mám svou práci velmi ráda, je teď načase zvolnit a věnovat se naplno miminku.”