Back
Image Alt

Krásná modelka Barbora Podzimková se svěřila s problémy se svou pletí!

Krásná modelka Barbora Podzimková se svěřila s problémy se svou pletí!

Už odjakživa se říká, že nikdo není dokonalý a toto pořekadlo platí bez výjimky na každého. Jsou ovšem profese, kde se od lidí očekává, že budou dokonalí za každých okolností, což je naprosto nemožné. Jednou takovou je profese modelky, kde se od každé očekává bezchybnost.

Osmnáctiletá modelka Barbora Podzimková v roce 2014 zvítězila v soutěži Elite Model Look. Bylo jí pouhých patnáct let. V branži se tedy pohybuje už nějaký ten pátek. Před pár dny se na Instagramu svěřila se svým trápením, které už trvá nějakou dobu a při její práci je to značný problém.

Barbora má už rok problémy se svou pletí, kterých se nemůže zbavit. V příspěvku na Instagramu se svěřila, že zkouší vše možné. Změnila dietu, navštěvuje dermatologa, zkouší i čínskou medicínu, ale bohužel vše bez výsledku. Své nedokonalosti se snažila schovávat pod vrstvami makeupu, i když je krásná i bez něj. Nyní se ale snaží brát samu sebe takovou, jaká je a inspiruje tím mnoho lidí a snaží se je naučit, aby měli rádi sami sebe i se svými nedokonalostmi.

Instagram Barbory Podzimkové