Back
Image Alt

Krásná modelka z dětského domova má srdce na dlani

Krásná modelka z dětského domova má srdce na dlani

Ne každý člověk má takové štěstí, aby mohl trávit svátky v rodinném kruhu, což moc dobře ví i modelka a Miss Veronika Kašáková, která vyrostla v dětském domově. Rozhodla se proto, že bude během svátečního času pomáhat všude, kde je to potřeba.

Rybí polévka na Václaváku

Štědrý den strávila finalistka České Miss 2014 na Václavském náměstí. Je již tradicí, že se zde v tento čas rozlévá rybí polévka, letos poprvé se ale do akce zapojily také slavné osobnosti. Kromě Veroniky Kašákové dorazil i zpěvák Marian Vojtko či zpěvačka Kateřina Mátlová. Nechyběl ani starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Všichni bez rozdílu oblékli tentýž kuchařský mundůr a jali se pomáhat potřebným. „Štědrý den, Praha 1 je taky štědrá – zrovna rozléváme rybí polévku na Václavském náměstí!“ napsala modelka ke své usměvavé fotografii.

Veronice to v kuchařském moc slušelo. Foto: Facebook V. Kašákové.

Veronice to v kuchařském moc slušelo. Foto: Facebook V. Kašákové.

Vánoce v dětském domově

Veronika se často věnuje dětem, které žijí v dětských domovech. Sama ví, jak tíživá někdy může jejich situace být. Nedávno tak vznikl i její projekt Roadshow s Veronikou – mise naděje pro děti z dětských domovů, během kterého bude modelka objíždět jednotlivé domovy a pomáhat dětem s rozvojem jejich talentů.

A na děti z dětského domova nezapomněla modelka ani o Vánocích. Před časem se na svém Facebooku pochlubila s fotografií, na které děti nadšeně trhají balicí papír z dárků: „Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů, ale jen zdraví, láska, rodina, štěstí a přátelství dávají světlo našim dnů. Veselé Vánoce děti,“ popřála svým malým kamarádům.

Nám nezbývá, než se k jejímu přání připojit, byť jej ještě trochu rozšíříme: Veselé Vánoce všem!

Užijte si sváteční atmosféru a načerpejte síly do nového roku. Zkuste se také inspirovat krásnou Miss a myslete v tomto čase naděje nejen na sebe, ale i na ostatní.

Foto: Facebook V. Kašákové.

Foto: Facebook V. Kašákové.