Back
Image Alt

Krásné Češky zářily mezi luxusními šperky

Krásné Češky zářily mezi luxusními šperky

Ne nadarmo se říká, že úsměv je nejkrásnějším doplňkem, který může žena zvolit. Nejspíš to vědí i prodejci módních šperků Nialaya – na křest svého nového obchodu v brněnském S Gallery totiž pozvali hned několik překrásných českých modelek.


Nialaya je značnou hvězd

Tyto luxusní šperky mají ve světě velké jméno. Nosí je nejpřednější holywoodské star, světoznámé zpěvačky i fotbalisté. Na seznamu klientů této značky najdeme jména jako Madonna, Eva Longoria, Jennifer Aniston, David Beckham nebo Demi Lovato.

Na český a slovenský trh přichází značka poprvé a hned s velkou parádou. Firma NiaCzechAndSlovak.com nabízí celou řadu šperků z luxusních drahých kamenů a to nejen pro ženy, ale i pro muže.

V tuzemsku můžete tyto šperky vybírat buďto v jednom ze tří pražských shopů nebo v právě v brněnském S Gallery.

Tereza Fajksová při slavnostním křtu. Foto: Petr Volgemut.

Tereza Fajksová při slavnostním křtu. Foto: Petr Volgemut.

Křest proběhl ve velkém stylu

Příchod značky Nialaya na český trh se jaksepatří oslavil. Mezi přítomnými nechyběla přední česká modelka Petra Růžičková ani Miss Earth 2012 Tereza Fajksová. Právě ta se stala kmotrou šperků této přední světové značky.

Mezi hosty zářila také Miss Bikini of the World 2006 Julia Fádlerová Liptáková, Supermiss 2014 Hana Vágnerová či modelka Šárka Mohorková. Jak vidno, o krásné šperky ani o krásné ženy zde nouze nebyla.

Celou akcí hosty provedl moderátor Ondřej Blaho, kterého můžeme běžně vídat v pořadu Dobré ráno. Mezi tolika modelkami se jistě cítil jako v sedmém nebi.

Tereza Fajksová a moderátor Ondřej Blaho. Foto: Petr Volgemut.

Tereza Fajksová a moderátor Ondřej Blaho. Foto: Petr Volgemut.