Back
Image Alt

Která kráska se stane tváří Atrium Flora?

Která kráska se stane tváří Atrium Flora?

Atrium Flora každoročně vyhlašuje oblíbenou soutěž s názvem Staň se tváří Flory, ze které nakonec vzejde nová tvář obchodního centra. Letošní rok není výjimkou a finále tohoto klání je již na spadnutí!

Do 30. září máte možnost hlasovat na Facebooku pro svoji favoritku, která tak díky vám získá možnost postoupit do semifinálového kola. To se uskuteční 12. října. Zúčastní se jej 20 nejúspěšnějších dívek, které mimo jiné získají i možnost být součástí workshopu s předními českými bloggerkami. 10 finalistek, které se o vítězství utkají 19. října, pak vybere odborná porota.

Foto: Autrium Flora.

Foto: Autrium Flora.

Vítězka získá nejen možnost nastartovat svoji kariéru modelky, ale i mnoho dalších bonusů, mezi které patří třeba dárkové karty do vybraných obchodů. „Nejkrásnější byla chvíle, kdy při vyhlašování zaznělo mé jméno, a já dostala od předešlé vítězky korunku. Je to krásný pocit, když vám všichni tleskají a reflektory míří jen na vás,“ svěřila se loňská vítězka Veronika Ožanová.

Jste zvědaví, kdo se stane letošní tváří tohoto obchodního centra? Určitě si nenechte ujít velkolepé finále, které proběhne přímo v obchodním domě již 19. října. Kromě vyhlášení soutěže Staň se tváří Flory zde navíc proběhne také finále Atrium Flora Grand Prix v men’s physique a bikiny fitness, takže se rozhodně máte na co těšit!