Back
Image Alt

Ledová princezna Nikol Švantnerová

Ledová princezna Nikol Švantnerová

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová nemá o zakázky nouzi, její poslední fotografování však bylo výjimečné. Modelka totiž oblékla princeznovské šaty a zapózovala s živou kobylkou ve stylu legendární Popelky.

Nikol si pro tematické fotografování vybrala bílé šaty a kožešinový plášť od své dvorní návrhářky Terezy Sabáčkové. Ta jí vytvořila také garderobu pro nedávnou soutěž Miss Universe. Princeznovský model Nikol doplnila šperky a korunkou od Šenýr Bijoux.

Nikol si zahrála na princeznu. Foto: Václav Petrovitz.

Nikol si zahrála na princeznu. Foto: Václav Petrovitz.

Splněný sen

Snímky nevznikly pro žádné reklamní ani reprezentační účely, ale čistě jen pro Nikolinu radost: „Chtěla jsem to ve stylu Zimní královna – Popelka. Maličko jsem si tak splnila svůj sen,“ přiznala usměvavá modelka. „Mými nejoblíbenějšími pohádkami jsou už od dětství Tři oříšky pro Popelku s Libuškou Šafránkovou a Mrazík, proto romantika a zima,“ dodala na vysvětlenou.

Fotografování na sněhu bylo jistě náročné, výsledné snímky ale stojí za to. „Fotili jsme v okolí Českých Budějovic a spolupráce byla skvělá,“ řekl Václav Petrovitz, který má fotografie na svědomí. „Jen ta zima nám maličko vadila, ale zase jsou ty fotky romantické, zkrátka pravá zimní atmosféra,“ dodal.

koníkem, který na fotografiích také figuruje, se tým potkal náhodně. Nakonec se stal, hned po Nikol, hlavní ozdobou fotografií. „Koník nebyl Jurášek, ale Rozinka,“ řekla modelka. „Neplánovaně jsme ji na lokaci při focení potkali a s radostí improvizovali.“

Nikol s kobylkou jménem Rozinka. Foto: Facebook N. Švantnerové.

Nikol s kobylkou jménem Rozinka. Foto: Facebook N. Švantnerové.