Back
Image Alt

Legendární Angelika v podání české modelky

Legendární Angelika v podání české modelky

Hanka Mašlíková je nejen modelka, ale v posledních letech také úspěšná moderátorka. Pravidelně ji můžete vídat třeba po boku Petra Říbala v ranní show Snídaně s Novou. Tentokrát společně vysílali z pražského Divadla Broadway, kde získali jedinečnou možnost vyzkoušet si muzikálové kostýmy z představení Angelika, které režíruje skladatel Michal David.

Muzikálová Angelika teprve čeká na svoji zítřejší premiéru, Hanka s Petrem proto měli za úkol přiblížit divákům, na co se vlastně mohou těšit. Snídaně s Novou na cestách přinesla mnoho rozhovorů, reportáží a zákulisních perliček, ke kterým by se jinak běžní smrtelníci jen těžko dostali.

Společně s Michalem Davidem. Foto: Facebook H. Mašlíkové.

Společně s Michalem Davidem. Foto: Facebook H. Mašlíkové.

V roli muzikálové Angeliky se budou střídat zpěvačky Kamila Nývltová, Alžbeta Bartošová a Míša Gemrotová. Hanka Mašlíková však dostala možnost obléct jeden z honosných kostýmů. O tom, jak to oblíbené modelce slušelo, se můžete přesvědčit sami.

Miluji svou práci a přála bych každému z vás, abyste si mohli plnit své sny a dělat práci, která vás opravdu baví,“ napsala Hanka Mašlíková k fotografiím z dnešního rána. Jak je vidno, natáčení si nesmírně užila.

Zkrátka nepřišel ani její kolega Petr Říbal, ze kterého se stal ukázkový Joffrey de Peyrac, a to včetně jizvy. V muzikálu se v této roli představí buďto známý rocker Pepa Vojtek nebo slovenský operní zpěvák Mariana Vojtko.

Celý tým muzikálové Angeliky s "nováckými" moderátory. Foto: Divadlo Broadway.

Celý tým muzikálové Angeliky s “nováckými” moderátory. Foto: Divadlo Broadway.