Back
Image Alt

Lenka Josefiová se stala Miss European Tourism 2015

Lenka Josefiová se stala Miss European Tourism 2015

Lenka Josefiová je držitelkou mnoha mezinárodních titulů ze soutěží krásy, díky čemuž se řadí mezi úspěšné české modelky. Nyní vybojovala na Maltě další korunku, zvítězila totiž v Miss European Tourism 2015.

Proč právě Miss European Tourism?

Tato soutěž, kterou pořádá ředitel Catwalk Productions Paul Chetcuti, je pro Lenku takříkajíc srdeční záležitostí. Modelka je totiž s turismem velmi úzce spjatá – jedná se o její největší koníček, na který zaměřila dokonce i své vzdělání.

Za svůj život navštívila téměř 50 zemí a její fotka byla k vidění na titulní stránce Xpedition Middle East, což je velmi prestižní cestovatelský magazín. V redakci byli navíc z nespočtu jejích zážitků tak nadšení, že získala možnost přispívat každý měsíc svým vlastním článkem do rubriky Královna krásy na cestách. Lenka se tak zase o něco víc přiblížila svému snu, kterým je vlastní cestovatelská show.

Lenka se během soutěže posadila i za volant luxusní jachty. Foto: Facebook L. Josefiové.

Lenka se během soutěže posadila i za volant luxusní jachty. Foto: Facebook L. Josefiové.

Další korunka je doma!

Lenka Josefiová porazila na 40 dalších dívek, mezi které patřila i slovenská modelka a Miss Lucie Birová. Společně se ucházely nejen o titul Miss European Tourism 2015, ale i o vítězství v přidružených soutěžích Miss World Bikini Model 2015 a Miss European Bikini Model 2015. Kromě Lenky měly štěstí i Miss z Ruska a Uzbekistánu, které získaly tituly Bikini Model.

Nová korunka do Lenčiny sbírky. Foto: Facebook L. Josefiové.

Nová korunka do Lenčiny sbírky. Foto: Facebook L. Josefiové.

Není pochyb, že si všechny soutěžící svůj pobyt na Maltě užily. Mimo jiné navštívily National Aquarium, kde viděly delfíní show, speciálním vláčkem si projely historickou Medinu a užily si také jízdu na vodním skútru. I fotografování bylo zpestřené – dívky totiž pózovaly na luxusních jachtách a na oblíbených turistických místech této krásné země.

Česká Claudia Schiffer

Tuto přezdívku Lenka získala pro svoji zjevnou podobu se světovou modelkou Claudií Schiffer. Vystupuje tak i na sociálních sítích – na Instagramu ji najdete pod nickem CzechClaudia. Facebook však vede pod svým rodným jménem. A právě tam se před časem pochlubila i fotkou nově získané korunky. Jak se vám líbí?