Back
Image Alt

Lenka Josefiová se stala nejinspirativnější královnou krásy

Lenka Josefiová se stala nejinspirativnější královnou krásy

Česká modelka, herečka a moderátorka Lenka Josefiová zvítězila v minulém roce v soutěži Miss European Tourism 2015 a nyní ji čekalo další příjemné ocenění – stala se totiž nejinspirativnější královnou krásy roku 2016.

Svoji cenu Lenka převzala 7. ledna 2015 od Professional Overseas Woman Empowerment, recognition and Equality Day v luxusním Vesna Restaurant & Lounge – Conrad Hotel v Dubaji. Na akci, které se zúčastnili VIP bloggeři, módní návrháři, novináři či podnikatelé, si oblékla červené večerní šaty od návrháře Lea Almodala, se kterým dlouhodobě spolupracuje, a nezapomněla ani na svoji korunku úřadující Miss European Tourism.

Foto: Ashif Shan - ASN Fotografia.

Foto: Ashif Shan – ASN Fotografia.

Cestování je její vášní

Vítězství v Miss European Tourism Lenku velmi obohatilo, protože cestování miluje, v minulosti dokonce studovala cestovní ruch. Během slavnostního předávání ceny pak nezapomněla zmínit, že se bude ze všech sil snažit podporovat evropských cestovní ruch i na Blízkém východě, kde nyní tato rodačka z Náchoda žije.

V minulosti již Lenka navštívila více než 42 zemí světa a vášeň pro objevování nových míst ji stále neopouští. V prestižním magazínu Xpedition Middle East jí nyní každý měsíc vychází článek o cestování, získala zde totiž vlastní rubriku The Travelling Beauty Queen (Královna krásy na cestách).

Foto: Ashif Shan - ASN Fotografia

Foto: Ashif Shan – ASN Fotografia