Back
Image Alt

Letní Rio žije LOH 2016 a topmodelkami!

Letní Rio žije LOH 2016 a topmodelkami!

Sportovci i diváci z celého světa naplno prožívají právě probíhající Letní Olympijské hry 2016, které se konají v brazilském městě Rio de Janeiro. Dvě slavné brazilské krásky, světové topmodelky a andílci Victoria’s Secret Alessandra Ambrosio a Adriana Lima během jejich průběhu fungují jako reportérky, jejichž úkolem je komentovat místní kulturu a gastronomii.

Okouzlující supermodelka Alessandra Ambrosio, která je v rodné Brazílii známá rovněž jako herečka, začala svou modelingovou kariéru v pouhých dvanácti letech. Přelomovým okamžikem pro ni bylo nafocení reklamní kampaně pro značku Guess, poté její hvězda stoupala stále výš a Alessandra zdobila titulky věhlasných magazínů jako je Elle, Cosmopolitan či Harper’s Bazaar a objevila se v nespočet módních kampaní luxusních značek jako je Gucci, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Oscar de la Renta, Christian Dior, Escada, Fendi, Armani, Moschino, Gap, Hugo Boss či Ralph Lauren. Navíc je jednou ze stálých tváří Victoria’s Secret. Ačkoli by to jejímu dokonalému tělu hádal málokdo, modelka a nadšená jogínka je vzornou maminkou dvou dítek.

Hvězdná Alessandra Ambrosio, zdroj: Victoria's Secret

Hvězdná Alessandra Ambrosio, zdroj: Victoria’s Secret

Další topmodelkou, která zkrášluje Rio nejen během olympiády, je brazilská modelka a rovněž herečka Adriana Lima. Podobně jako Alessandra je i ona jeden z největších pokladů andělské stáje Victoria’s Secret a stejně tak se začala věnovat modelingu poměrně brzy – ve svých třinácti letech byla objevena v nákupním středisku a za pouhé dva roky získala titul v prestižní soutěži Ford Supermodel Brazílie. Krátce poté se přesunula do New Yorku a jako velmi žádaná modelka spolupracovala se značkami Christian Lacroix, Anna Molinari, Valentino či již zmiňovaný Guess. Tím ještě podobnost obou krásek nekončí, i Adriana je již dvojnásobnou maminkou.

Svůdná Adriana Lima, zdroj: Victoria's Secret

Svůdná Adriana Lima, zdroj: Victoria’s Secret