Back
Image Alt

Letošní přehlídka Victoria’s Secret bude bez Gigi Hadid!

Letošní přehlídka Victoria’s Secret bude bez Gigi Hadid!

Přípravy na letošní Victoria’s Secret fashion show momentálně vrcholí. Modelky jsou již v Šanghaji, kde se přehlídka uskuteční. Pilně cvičí a trénují, aby vše bylo dokonalé.

Ačkoliv finální přípravy probíhají zcela bez problémů, nedávno se vyskytl problém. V sestavě modelek pro tento rok bude chybět jedno jméno, které je momentálně mezi lidmi hodně probírané. Řeč je o modelce Gigi Hadid, která prostřednictvím sociálních sítí oznámila, že se letošní přehlídky v Šanghaji nezúčastní. Důvod je však nejasný. Spekuluje se, že důvodem by mohly být rasistické výroky, kvůli kterým měla dostat zákaz vstupu do země. Další variantou je, že měla jednoduše problém s vízem. Tento problém měly údajně mít ještě další čtyři modelky, které se rovněž do Šanghaje kvůli vízu nedostaly.

Modelčina neúčast však show nějak neohrozí. Sestava modelek je stále zajímavá a zájem diváků obrovský. Mimo to byli oznámeni hudební hosté, u kterých se také vyskytl problém a kolovaly různé fámy.  Jednou z vystupujících měla být zpěvačka Taylor Swift nebo Katy Perry. Ani jedna z nich ale nakonec nevystoupí. Místo nich zazpívá například známý zpěvák a bývalý člen skupiny One Direction Harry Styles.

Letošní sestava andílků. Foto: Victoria’s Secret