Back
Image Alt

Líbí se vám? Tyhle krásky se letos utkají o korunku České Miss.

Líbí se vám? Tyhle krásky se letos utkají o korunku České Miss.

Kolem České Miss 2017 se odehrává mnoho dramatických událostí, svoji hlavní náplň, tedy hledání ženské krásy, však soutěž plní. Její ředitelka Eva Čerešňáková tak mohla už před časem představit finalistky letošního ročníku. Je jich celkem čtrnáct a na své si zde přijde opravdu každý.

Jména finalistek vybrala odborná porota, ve které zasedly také vítězky loňského a předloňského ročníku a modelka Simona Krainová. Rozhodně přitom neměly lehkou práci, musely totiž vybírat z více než padesáti semifinalistek, které postoupily z castingů.

Loňské vítězky zasedly v porotě. Foto: FB Česká Miss.

„Důležitá byla nejen vnější krása, ale také vystupování dívek a jejich charisma. Hledá se osobnost,“ vysvětlila Eva Čerešňáková. „Věková hranice účasti v soutěži byla stanovena na 18 až 25 let a důležité je, aby byly svobodné a bezdětné, což je jednou z podmínek účasti na světových soutěžích.“

V letošním ročníku, který bude v mnohém jiný, mají velké slovo diváci. Právě oni mohou nominovat ještě další dvě dívky! Ty se posléze připojí do TOP 16 a společně s ostatními budou v průběhu jednotlivých soustředění bojovat o postup do samotného finále. Toho se totiž zúčastní pouze deset dívek, přesně jak bývalo doposud zvykem.

Na následující straně najdete seznam a fotografie všech finalistek…