Back
Image Alt

Lily-Rose Depp – dcera slavných rodičů

Lily-Rose Depp – dcera slavných rodičů

Některé děti se zkrátka umí narodit! Musí být jistě zábava mít slavné rodiče, které zná téměř celý svět. Své o tom ví krásná Lily-Rose Depp.

Lily-Rose se narodila 27. května 1999 v Paříži a už od narození měla předurčený život v přepychu a velkou popularitu. Není divu. Jejími rodiči jsou Johny Depp a Vanessa Paradis, které jistě není třeba představovat. Zejména Johny Depp je jméno, které vidíme a slyšíme dnes a denně. Každý z nás určitě viděl alespoň jeden velkofilm, ve kterém Johny hraje. Jeho neméně známá bývalá manželka Vanessa je talentovanou zpěvačkou.

Lily-Rose Depp pro Chanel. Foto: Karim Sadli

Talent pro herectví Lily zdědila po svém otci. Momentálně je považována za velmi nadějnou herečku. Byla například nominována na cenu César. Ze snímků, ve kterých se objevila, lze jmenovat například film Tanečnice (2016), Planetárium (2016) nebo Mroží muž (2014). To ale zdaleka není vše. Na to, že je téhle mladé slečně teprve 18 let, je velice produktivní. Kromě herecké profese se také zabývá modelingem, ve kterém je celkem úspěšná. Má za sebou například kampaň pro značku Chanel.

Po matce zase zdědila hudební talent. Nazpívala některé písně do soundtracku k filmu Yoga Hosers, ve kterém také účinkovala.

Když jste dítětem krásných a talentovaných rodičů, neočekává se nic jiného, než že po nich zdědíte ty nejlepší geny. V případě Lily-Rose to platí dvojnásob.