Back
Image Alt

Litoměřice: FASHION AND BEAUTY SHOW 2015

Litoměřice: FASHION AND BEAUTY SHOW 2015

Litoměřický gotický hrad se v pátek 12.6. proměnil v úžasnou oázu módy. Šaty, halenky, kalhoty, kabelky, doplňky, šperky a také spodní prádlo nepředváděl nikdo jiný než modelky ze Svět modelek.

FASHION AND BEAUTY SHOW 2015 uspořádaly již popáté majitelky firem KK Studio, MODA di MILANO a SANSARA. Akcí celý večer provázel moderátor Roman Vojtek a postupně uvedl v několika blocích jednotlivé partnery, mezi kterými byly tyto firmy: NIALAYA JEWELRY, MIROSLAV BÁRTA, TIMO, I JUST PILATES, LOVELILI, OPTIKA PLEYEROVÁ, PURE LOTUS, LADY STUDIO, MUDr. SIMONA VEVERKOVÁ, KADEŘNICTVÍ KUCOVÁ, GYM LITOMĚŘICE, FATIMA TRAVEL, JAKUB a samozřejmě módní návrhář a speciální host JOSEF KLÍR, který uzavřel módní přehlídku svými modely.

Jsme rádi, že jsme se jako Svět modelek mohli této akce účastnit a zajistit pro tento fashion event ty nejkrásnější a nejzkušenější modelky. Koneckonců, přesvědčte se sami. Přinášíme Vám malou ukázku přímo z červeného koberce, která bude brzy rozšířena o kompletní fotogalerii z celé akce.

#fabs#litomerice#modni#prehlidka#top#model#blonde

Video zveřejněné uživatelem Svět modelek (@svetmodelek.cz),

A takhle to má vypadat dámy a pánové 😎 #fabs#2015#josefklir#fashion#models and @petraruzicka Video zveřejněné uživatelem Svět modelek (@svetmodelek.cz),

 

#prehlidka#spodniho#pradla#fabs#2015#litomerice#top#model#girl#powered#by @svetmodelek.cz

Video zveřejněné uživatelem Svět modelek (@svetmodelek.cz),

Tým Svět modelek

Svět modelek