Back
Image Alt

LOOK BELLA 2015 odstartovala

LOOK BELLA 2015 odstartovala

Prestižní soutěž krásy Look Bella odstartovala kariéru nejedné úspěšné modelky. Mezi ty patří i patronka letošního, již 12. ročníku, Jitka Boho, Česká Miss 2014 Gabriela Franková nebo Česká Miss 2007 Lucie Hadašová. Tak neváhejte a přihlaste se i vy!

Loňští vítězové Markéta Martinkovičová a Jan Pippinger. Foto: LookBella.cz

Loňští vítězové Markéta Martinkovičová a Jan Pippinger. Foto: LookBella.cz

Základní podmínky

Pokud máte zájem zúčastnit se této soutěže krásy, musíte být alespoň 170 cm vysoká dívka mezi 15ti a 25ti lety. Možnost zapojit se mají i muži – ti musí měřit minimálně 180 cm a spadat do věkového rozmezí 17-25 let. Přihlásit se mohou nejen občané České republiky, ale nově také zájemci ze Slovenska.

Kde se přihlásit?

Splňujete-li výše stanovené podmínky a máte chuť zažít něco nového, zaregistrujte se zde, do databáze modelek pořádající agentury Prestige Models. Posléze proběhnou veřejné castingy, které se uskuteční v obchodních centrech napříč celou republikou.

Na castinzích se budete dozajista cítit jako v pohádce, protože už tam budete v péči profesionálních vizážistů, kadeřníků a fotografů. Na oplátku za jejich služby se předvedete na přehlídkovém mole. A pokud uspějete? Je nutné se ptát? Pochopitelně postoupíte do semifinálového kola, ze kterého je to už jen krůček do samotného finále.

Kdy se bude soutěžit?

Castingy Look Bella 2015

Castingy Look Bella 2015

Termíny všech plánovaných castingů vidíte na obrázku a najdete je i na lookbella.cz. Proběhnou ve 14 krajských městech.

Semifinálový galavečer bude 11. listopadu letošního roku v brněnské Laser Show Hall. Proběhne pod záštitou primátora města Brna a hejtmana jihomoravského kraje.

Finále se pak uskuteční v Praze, konkrétně 11. prosince 2015 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague a zároveň se také bude se vysílat na TV Barrandov. Jako každý rok, i letos se bude během Velkého finále dražit korunka vítězky. Získané finance posléze poputují organizaci UNICEF.

O co se hraje?

Ze soutěže vzejde jedna vítězka a jeden vítěz, kteří, mimo titulu, získají také mnoho věcných cen od partnerů soutěže. Těšit se mohou na lyže či snowboardy, luxusní korunky, členství do fitness center, kosmetiku, vlasovou péči a mnoho dalších zajímavých cen.

Vítězná dívka bude posléze reprezentovat pořádající agenturu Prestige Models a Českou republiku na některé z mezinárodních soutěží krásy.

A jaké tituly lze vlastně získat? V této soutěži je jich hned několik. Konkrétně se jedná o:

  • LOOK BELLA 2015
  • LOOK BELLA WORLD 2015
  • LOOK BELLA EARTH 2015
  • LOOK BELLA INTERNATIONAL 2015
  • LOOK BELLA SILUETA 2015
  • LOOK BELLA SYMPATIE 2015
  • LOOK BELLA INTERNET 2015
  • LOOK BELLA ELAN 2015
Dražba korunky. Foto: LookBella.cz

Dražba korunky během loňského finále. Foto: LookBella.cz