Back
Image Alt

LOOK BELLA 2015 zná své vítěze!

LOOK BELLA 2015 zná své vítěze!

Brno hostilo 16. prosince se v Laser Show Hall v Bobycentru jedinečný galavečer soutěže LOOK BELLA 2015. Pořádající agentura PRESTIGE MODELS zde představila 36 soutěžících, ze kterých porota vybrala nové vítěze. Těmy se staly Markéta Konopásková a Kristian Szekeres.

Krása a charisma se na porotce valily ze všech stran

Na castingy LOOK BELLA přišlo přes 500 nadějných mladých modelů, do semifinále jich však postoupilo pouhých 36, z toho 24 dívek a 12 chlapců. A právě tato hvězdná sestava se představila v rámci galavečera.

Vítězkou a novou majitelkou korunky z dílny Lilien Czech Jewelry se nakonec stala Markéta Konopásková. Ta se může pochlubit i tím, že získala ocenění LOOK BELLA WORLD 2015. Před nedávnem se také stala 1. vicemiss léta 2015. Mezi muži zvítězil Kristian Szekeres.

Vítězný pár. Foto: Facebook Look Bella.

Vítězný pár. Foto: Facebook Look Bella.

Na druhém místě se umístila Lenka Čepáková, která obdržela i titul LOOK BELLA SILUETA 2015. Druhým mužem večera se stal Matěj Quitt. Ocenění LOOK BELLA ELAN získali, stejně jako třetí pozici, Klára Bolacká a David Bláha.

Ocenění LOOK BELLA INTERNET obdrželi Kateřina Huňáčková a Lukáš Roth. Novinkou byl titul LOOK BELLA INTERNATIONAL 2015. Hlasování probíhalo na portále Portal4Models.com a vítězkou se stala ANETE ŠAITERE.

Lucie Kovandová, Gabriela Franková a Miriam Janásková. Foto: Zbyněk Maděryč.

Lucie Kovandová, Gabriela Franková a Miriam Janásková. Foto: Zbyněk Maděryč.

Úžasná módní show a v porotě samá velká jména

Součástí večera byla promenáda v plavkách značek Werso a Simi Secret, která však byla velmi originálně pojatá. Finalistky se totiž po mole prošly s křídly Arina Couture na zádech, a měly tak možnost stát se alespoň na okamžik andělem či vílou.

Foto: Facebook Look Bella.

Foto: Facebook Look Bella.

Nechyběla pochopitelně ani přehlídka ve společenských šatech. Finalistky oblékly modely z dílny návrhářky Miriam Janáskové, pánská část finálového sestavení se představila v oblecích Koutný Prostějov.

Mezi porotci byla i Česká Miss 2014 Gabriela Franková, která se před časem také zúčastnila soutěže LOOK BELLA. V roce 2009 se dostala mezi finalistky. Po jejím boku zasedla Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, návrhářky Miriam Janásková a Sandra Marková či Jeho Jasnost Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek kníže von Hahn a hrabě z Levantis.

Foto: Ladislav Hájek.

Foto: Ladislav Hájek.

Článek pokračuje na následující straně.