Back
Image Alt

Lucie Smatanová konečně ukázala přítele!

Lucie Smatanová konečně ukázala přítele!

Krásná, usměvavá a exoticky vyhlížející modelka Lucie Smatanová je zároveň I. vicemiss České republiky 2009 a s tímto titulem reprezentovala Českou Republiku na mezinárodní soutěži krásy Miss International. V létě roku 2011 získala tato kráska zcela zaslouženě titul Miss Body v mezinárodní soutěži Face of the Year.

I když Lucie může působit naživo křehce a něžně, před objektivem fotoaparátu se mění se jako chameleon. A právě proto má tolik zakázek a zejména v zahraničí – v Rakousku, Německu, Holandsku a Itálii. “V České republice jsem opravdu málo, některé měsíce vůbec. Vracím se kvůli stálým klientům,” nechala se Lucie nedávno slyšet.

Modelka Lucie Smatanová zavítala během léta do Čech, zdroj: HerminaPress

Modelka Lucie Smatanová zavítala během léta do Čech, zdroj: HerminaPress

Je možné, že návštěvy do Čech budou ještě méně časté! Modelka si totiž před necelým rokem našla lásku v Itálii a konečně se svým “novým” objevem pochlubila světu. Její pohledný, jedenatřicetiletý přítel Gabriele pracuje jako zubní lékař především v Miláně, kde spolu zamilovaný pár tráví většinu volného času. “Jsme spolu necelý rok, náramně nám to klape. Mám pocit, že po několika bývalých nepovedených vztazích tenhle bude ten pravý,” prozradila se šťastným úsměvem Lucie.

Pohledný pár Lucie a Gabriele, zdroj: vlastní fotoarchiv L. Smatanové a HerminaPress Pohledný pár Lucie a Gabriele, zdroj: vlastní fotoarchiv L. Smatanové a HerminaPress

Pohledný pár Lucie a Gabriele, zdroj: vlastní fotoarchiv L. Smatanové a HerminaPress

Modelka s dokonalým tělem si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže a jak sama přiznává, za svou postavu nevděčí jen genům, ale hlavně tvrdé a pravidelné dřině v posilovně. Aby si stále udržela fanstastickou postavu a byla ve skvělé fyzické kondici, začala cvičit denně nejprve pod dohledem trenérky a nyní, pokud jí to pracovní vytížení dovolí, cvičí třikrát týdně.