Back
Image Alt

Luxusní kabelky – základní doplněk modelky

Luxusní kabelky – základní doplněk modelky

Coby modelka stále prezentujete sama sebe – je jedno, jestli jdete jen do posilovny, nebo zda míříte na nějakou významnou společenskou akci. Pamatujte, vždy je tu možnost, že potkáte potencionálního klienta, na kterého budete potřebovat co nejlépe zapůsobit. Upravený zevnějšek a padnoucí oblečení jsou základ, důležité jsou ale i doplňky. Správná kabelka totiž dokáže divy!

Na trhu je k dostání mnoho krásných věcí, může se proto zdát obtížné vybrat tu pravou kabelku právě pro vás. Nezoufejte však! Dáme vám snadnou radu: než se pustíte do výběru, měla byste si položit několik základních otázek, které vám celý proces usnadní.

Foto: Pixabay.

Kam budu kabelku nosit?

Je dobré mít vhodnou kabelku pro každou příležitost. Svět modelingu je nevyzpytatelný a jeden nikdy neví, zda se nebudete muset z hodiny na hodinu vypravit na společenskou akci. Měla byste tak mít po ruce nejen velkou kabelku na běžné nošení, ale třeba i elegantní dámskou kabelku Coccinelle nebo psaníčko.

Pokud sháníte něco na denní nošení, bude pro vás nejspíš vhodnější prostornější kabelka, než psaníčko, které vynesete spíše na ples či jinou společenskou akci. Dejte si proto pozor, abyste nepodcenila velikost vaší nové tašky. Říká se sice, že méně je někdy více, v tomto případě to ale neplatí.

Jaký je můj styl?

Hledáte luxusní dámské kabelky Furla nebo spíš něco trochu bláznivého? Ve hře může být i hezký batoh nebo třeba luxusní kabelka. Každý z těchto kousků se hodí ke zcela jinému stylu oblečení. Je důležité, aby kabelka podtrhla to, kým opravdu jste. Není proto dobré koupit si tašku, která se sice líbí vaší kamarádce, vám ale příliš nesedí. Budete ji přece nosit vy, dejte proto raději na svůj vlastní pocit!

Foto: Pixabay.

S tím souvisí i výběr barvy. Černá je universální, s jinou barvou však můžete také udělat dojem. Navíc lze rozhodně říci, že lidé ve vašem okolí si vás mnohem snáz všimnou, když budete mít např. růžovou či modrou kabelku. Že vám výrazné barvy nejsou vlastní? Nezoufejte, můžete vsadit i na nějaký z pastelových tónů.

Kde kabelku koupím?

Možná vám přijde, že je zbytečné si takovou otázku pokládat, opak je však pravdou. Zejména pokud se rozhodnete do vaší nové tašky investovat, přesvědčte se, že jednáte s férovým obchodníkem, jako je třeba Bagolo.cz. Luxusní zboží je sice většinou také kvalitní, stát se ale může cokoliv!