Back
Image Alt

Luxusní Pařížská ulice v Praze se rozrostla o další butiky!

Luxusní Pařížská ulice v Praze se rozrostla o další butiky!

Pařížská ulice je plná butiků těch nejluxusnějších a také nejdražších značek a většina z nás tam asi běžně nenakupuje. Nyní se rozrostla o další prodejny, které tak dělají společnost butikům značek, jako je Hugo Boss, Gucci, Fendi, Prada, Burberry a mnoho dalších.

Před pár dny byl v Pařížské ulici  otevřen butik značky Salvatore Ferragamo. Jedná se o italskou značku, která se specializuje především na obuv, kožené předměty, hodinky brýle a také oblečení pro dámy a pány. Založil ji Salvatore Ferragamo v roce 1927. Svého času byl Salvatore italský návrhář obuvi, který pracoval s těmi největšími Hollywoodskými hvězdami té doby.

Nově otevřený butik Salvatore Ferragamo najdete na adrese Pařížská 6.  K mání je nová dámská a pánská kolekce oblečení, kterou doplňuje sortiment bot, kabelek a doplňků. Butik je pod křídly podnikatelky Lenky Vejvalkové, která jej provozuje pod svou firmou Literix Group. Pod touto firmou provozuje i další prodejny a butiky, například prodejnu obuvi Hogan.

 

Foto: parizskaulice.cz

Foto: parizskaulice.cz

 

Kromě toho byl také otevřen nový butik značky Stella McCartney. Na adrese Pařížská 17 najdete nejnovější a nejstylovější kousky z dílny této známé návrhářky. Její příjmení je Vám jistě povědomé. Stella je totiž dcerou neméně slavného Paula McCartneyho,  zpěváka a bývalého člena legendární skupiny Beatles.