Back
Image Alt

Madeline Stuart – modelka s Downovým syndromem

Madeline Stuart – modelka s Downovým syndromem

Stát se modelkou – to je sen mnoha mladých dívek. Osmnáctiletá Madeline Stuart z Australského Brisbane nebyla výjimkou, její situace však byla ještě o to těžší, že od narození trpí Downovým syndromem. Toto postižení však Madeline nezastavilo, šla si za svým snem a z nenáviděné nemoci udělala svoji největší výhodu.

Nelehké začátky

Madeline Stuart trpěla nadváhou a o svůj vzhled se příliš nestarala. V dospívání ji ale začalo trápit, jak její tělo vypadá a rozhodla se zhubnout. Přestože získala podporu od svojí rodiny, nebylo pro ni snadné získat ideální váhu. Nakonec však zhubla přes 20 kg a byla opět o krůček blíž ke svému snu.o-SEXY-WOMAN-HEELS-facebook

Ode dne, kdy se rozhodla pro změnu, žije úplně nový život. Zdravě jí, chodí víc mezi lidi, cvičí a dokonce tančí v break dance skupině.

Pomohla jí publicita

Pro většinu ostatních modelek je těžké prorazit, protože jsou svým způsobem všechny stejné. Madeline je ale tak odlišná, jak to jen jde – a nestydí se za to. Ukazuje světu, že i s Downovým syndromem může žít normální plnohodnotný život, že se nemá za co stydět.

Madelinina kariéra je na samém začátku, její příběh však uchvátil nejednoho redaktora. Dívce se tak dostalo obrovské pomoci ze strany médií. Publicita jí zajistila další zakázky.

tumblr_inline_nqs6hvNVAe1sm6014_1280První oficiální kampaň

Aktuálně má za sebou Madeline svoji první kampaň. Stala se tváří firmy Manifesta, která vyrábí oblečení přímo na míru. Její vlajkovou lodí jsou barevné legíny, které jsou zároveň jakýmsi poznávacím znamením také pro Madeline. Legíny nosí často a ráda.

Vypadá to, že tuto krásnou mladou slečnu čeká kariéra jejích snů.

Podpořte ji také

Tato mladá modelka si před několika týdny založila profil na Facebooku a od té doby nasbírala již více než 380. tisíc like. Hitem se stal i její profil na Instagramu, tam ji sleduje téměř 39. tisíc lidí.