Back
Image Alt

Májová kolekce v podání krásné lékárnice

Májová kolekce v podání krásné lékárnice

Miss České republiky 2004 Jana Doležalová se už modelingu příliš nevěnuje, před časem však udělala výjimku, když si ji pro spolupráci vybrala módní návrhářka Petra Pilařová. Díky tomu vznikly exkluzivní fotografie kolekce Májová pro jaro 2016.

Tyto dvě dámy společně spolupracovaly již v minulosti a Jana Doležalová je dodnes velmi často k vidění právě v modelech značky 2P, kterou Petra Pilařová zaštiťuje. Není se proto čemu divit, že modelka, a v současné době především doktorka farmacie, na tuto nabídku přistoupila.

„Fotit s Janou je pokaždé radost, neboť má nespočetně mnoho tváří a proměn, je sexy a neskutečně fotogenická,“ řekla o této spolupráci návrhářka. „Prostě taková osudová nádherná osobnost, která nemá manýry slavných osobností.“

Snímky vznikly pod taktovkou fotografky Venduly Fantové v luxusních prostorech pražského hotelu Emblem. Tato fotografka má již s podobným focením řadu zkušeností, v minulosti totiž vytvářela snímky návrhářky Františky Čížkové, modelky Anety Vignerové nebo třeba pohádkově laděné fotografie zpěvačky Lucie Vondráčkové.

Foto: Vendula Fantová for 2P.

Foto: Vendula Fantová for 2P.