Back
Image Alt

Malá modelka skoro zastínila slavnou mámu

Malá modelka skoro zastínila slavnou mámu

Před časem to ještě vypadalo, že Česká Miss 2007 Lucie Hadašová se na přehlídková mola jen tak nevrátí. Nyní je však situace zcela jiná, Lucka se totiž představila během módní show Fashion Island a doma nenechala ani své roztomilé dcery. Pětiletá Denisa i bezmála roční Vanessa se na mole ukázaly spolu s ní.

Lucie si roli maminky užívá a rozhodně nelituje, že jí dala přednost před kariérou modelky. K té se však může kdykoliv vrátit, postavu má totiž stále výstavní. Před časem přiznala, že na to má určitě vliv její mladší dcera, která vyžaduje hodně pozornosti: “Váha je super, jsem spokojená. Vděčím dceři, nonstop kojím, někdy je to i dvacetkrát denně, asi se to na něčem odráží,” řekla v nedávném rozhovoru.

Lucie během přehlídky s dcerami. Foto: Michaela Feuereislová.

Lucie během přehlídky s dcerami. Foto: Michaela Feuereislová.

V plavkách se však ukázala nejen známá modelka, ale i její starší dcera. Roztomilá Denisa si ihned získala veškerou pozornost publika. V dětských modelech plavek doslova zářila a celou show si viditelně užívala. Nezapomněla ani profesionálně zapózovat s rukou v bok.

Její chování si chválila i organizátorka show Lucie Augustinová: „Malá Deniska se pro přehlídková mola narodila. Je přirozená a užívá si to.“

Ochuzená nebyla ani Vanessa, kterou si Lucie držela během přehlídky u boku. Na rozdíl od své sestry si však pozornost tolika lidí příliš neužívala. I proto ji nejspíš modelka nechala po většinu přehlídky v zákulisí, kde o ni bylo jistě skvěle postaráno.

Deniska si přehlídku užívala. Foto: Michaela Feuereislová.

Deniska si přehlídku užívala. Foto: Michaela Feuereislová.