Back
Image Alt

MBPFW je tady! Praha se opět ponoří do víru módy

MBPFW je tady! Praha se opět ponoří do víru módy

Další ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week odstartoval 17. března a potrvá až do 24. března, všichni módní nadšenci si tak dozajista přijdou na své. K vidění je totiž mnoho českých i slovenských módních návrhářů. Za všechny můžeme zmínit třeba Lukáše Macháčka a Michaela Kováčika!

Svojí přítomností poctilo akci hned několik předních modelek a VIP celebrit. Některé z nich se představí na přehlídkovém mole, jiné dorazily jen proto, aby načerpaly inspiraci. Na kom spočinuly zraky fotografů? Největší pozdvižení rozhodně vzbudil andílek Victoria´s Secret Magdalena Frackowiak, na paty jí ale šlape úspěšná česká topmodelka Karolína Kurková.

Aneta Vignerová, Jitka Nováčková a Zuzana Stráská (zleva). Foto: Michaela Feuereislová

Chybět zde nemohly ani české módní stálice čele s Anetou Vignerovou, Jitkou Nováčkovou a Zuzanou Stráskou. Módní dny si však nenechala ujít ani čerstvě provdaná Tereza Maxová, která ve spolupráci s MBPFW uspořádala charitativní večer na podporu její nadace. Dražba byla doprovázena přehlídkou italského návrháře Francesca Scognamiglia a v jejím průběhu se vybralo úžasných 1 589 000 Kč. Ty nyní poputují na pomoc ohroženým matkám v azylových domech.

Kromě oblíbených módních přehlídek se bude již tradičně konat i mnoho doprovodných akcí, mezi které patří i odborná mezinárodní konference Business Forward Forum by ČEZ & Forbes. Dojde také na oblíbený Re-see Showroom, kde si široká veřejnost může prohlédnout přehlídkové modely. Chystáte se tam také?