Back
Image Alt

Michael Kováčik se pouští do pánského světa módy! A stylově!

Michael Kováčik se pouští do pánského světa módy! A stylově!

Aktuální kolekce módních návrhářů spatřují světlo světa jedna za druhou. Kdo nás však velmi zaujal je mladý a úspěšný návrhář Michael Kováčik. Jde totiž o jeho první kolekci, kterou připravil nejen pro dámy, ale historicky poprvé i pro muže.

Návrhář se při přípravě nové kolekce inspiroval filmem Dracula. Není se čemu divit! Černá a tmavě červená jasně vystihují jak návrhářův dosavadní styl tvorby, tak atmosféru tohoto tajemného filmu. Kolekci by si tak měli oblíbit všichni, kdo trvají na tom nejpreciznějším zpracování a zároveň se nebojí zkoušet nové, mnohdy odvážné modely.

Tváří této kampaně se stala modelka Markéta Fridrichová a vítěz soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2014 Josef Utěkal, který má zkušenosti z předních módních domů jako například Gucci a Fendi.

mkovacik2

Že tento mladý módní návrhář odvádí precizní práci, dokazuje i spokojenost jeho klientek. Andrea Verešová, Aneta Vignerová nebo třeba Zorka Hejdová, všechny tyto dámy Michaelovi kousky pravidelně nosí na nejvýznamnější společenské události. Kdo se stane spokojenými klienty z řad mužů, na to se velmi těšíme!

mkovacik3

mkovacik4