Back
Image Alt

Michal Zapoměl zářil na kadeřnických Oscarech

Michal Zapoměl zářil na kadeřnických Oscarech

Galavečer Czech and Slovak Hairdressing Awards proběhl 16. dubna ve Fóru Karlín v Praze a nenechala si jej ujít hned celá řada známých osobností. Odborná porota i laická veřejnost zpětně ohodnotili kadeřnickou práci nominovaných salonů a vlasových expertů, a na základě toho posléze vyhlásili vítěze.

V soutěži na plné čáře zabodoval Michal Zapoměl, kterého jsme pro vás před časem exkluzivně vyzpovídali. Jeho salon získal oceňovaný titul Tým roku 2015, což vlastně znamená, že Salon Michal Zapoměl je nejlepším kadeřnictvím v celé České i Slovenské republice. O tom vypovídá i celkový počet nominací pro tento tým – bylo jich dokonce 8 a podařilo se proměnit hned 3. Kromě titulu Tým roku totiž zabodovali také  Michalovi spolupracovníci Dominik Mikulčák, který zvítězil v kategorii Kolorista roku, a Lea Trabaková, jež si odnesla ocenění pro Nejlepší komerční účes v Čechách.

Držitelkou titulu Kadeřník roku 2015 se stala Misha Čadková z Misha / hair studio Praha. Tato dáma obdržela také ocenění v kategorii Dámský komerční účes Praha. Výsledky ostatních kategorií si můžete prohlédnout na webových stránkách Hairdressing Awards.

Petra Růžičková spolu s Michalem Zapomělem a Nikol Moravcovou.

Petra Růžičková spolu s Michalem Zapomělem a Nikol Moravcovou.

Oblíbenost této akce byla podtržena i přítomností mnoha VIP hostů. V porotě zasedli třeba Česká topmodelka Pavlína Němcová, módní návrháři Lukáš Macháček a Lukáš Kimlička či fotografka Petra Ficová. Své místo zde pochopitelně měli i odborníci, mezi které rozhodně patří Karin Jackson, stylistika a Kadeřnice roku Velké Británie 2007.

Celou akcí provázela slovenská moderátorka Adéla Banášová a o hudební doprovod se postarala zpěvačka Elis Mrázová. Mezi přihlížejícími hosty pak nechyběla Česká Miss 2006 Renata Langmannová, bloggerka Nikol Moravcová nebo třeba naše kolegyně, modelka Petra Růžičková. Dorazily také herečka Míša Maurerová, která kadeřnici několik let hrála, a ředitelka Buddha Hotel Prague Veronika Fajčíková.

Nikol Moravcová, Renata Langmannová, Míša Maurerová a Pavlína Němcová. Foto: Daniel Guttner a Vlasy a účesy.

Nikol Moravcová, Renata Langmannová, Míša Maurerová a Pavlína Němcová. Foto: Daniel Guttner a Vlasy a účesy.