Back
Image Alt

Míša Ochotská je pod čepcem!

Míša Ochotská je pod čepcem!

13. července 2015 – datum, které se zapíše do života moderátorky Michaely Ochotské a tenisty Lukáše Rosola nesmazatelným písmem. V tento den si vyměnili své manželské sliby a řekli si své ano!

Slavní svatebčané a neméně slavní svědkové

Svatební obřad a následná oslava se konaly v resortu Čapí hnízdo v Olbramovicích. Snoubenci si sem pozvali kolem stovky hostů, před jejichž zraky spojily své životy. Kupodivu však mezi hosty nebyl žádný ze známých českých tenistů.

Svědkyní nevěsty byla zpěvačka Monika Absolonová, která právě čeká svého prvního potomka. Na Míšino přání zazpívala i dvě ze svých známějších písní – Jsi můj pán a Teď královnou jsem jáLukáš Rosol pořádal o svědectví baviče Petra Rychlého.

Novomanželé. Foto: Jan Tůma.

Novomanželé. Foto: Jan Tůma.

Míša zůstane Ochotská

Lukáš Rosol pořádal Míšu o ruku již před dvěma lety. Cestu k oltáři ale na čas odložili – narodil se jim totiž syn, kterému věnovali většinu svého volného času.

Nevěsta se rozhodla nechat si své dívčí jméno. Sama se nechala slyšet, že svatba pro ni není žádnou prioritou, jen podepsaným papírem. Svůj svazek s Lukášem Rosolem podle svého názoru utvrdila už tehdy, kdy mu přivedla na svět syna.

Šaty až z Barcelony

Nevěsta zvolila bílé šaty značky Hervé Moreau z lesklého bílého materiálu. Nechala si je prý dovézt až ze Španělska. Vlasy měla vyčesané nahoru. Ženich byl klasicky v černém obleku.


Líbí se vám Míša jako nevěsta?