Back
Image Alt

Miss Czech Press 2016: “Užívat si to musel prostě každý!”

Miss Czech Press 2016: “Užívat si to musel prostě každý!”

17. září proběhlo v Klubu Lávka v Praze velkolepé finále soutěže Miss Czech Press. Korunku pro vítězku a titul Miss Czech Press 2016 si nakonec odnesla Nikol Prachařová z Prostějova. „Finále jsem si velice užívala, přestože mě doprovázela nervozita. Ale organizace soutěže a atmosféra večera byly naprosto úžasné a užívat si to musel prostě každý,“ svěřila se s úsměvem tato devatenáctiletá kráska. „Vítězství, to pro mne byl šok, protože jsem s tím vůbec nepočítala, ale potom přišla neuvěřitelná radost.“

Vítězek však bylo celkem pět! 1. vicemiss se stala Kateřina Knopová, titul 2. vicemiss pak získala Andrea Kocánková. Diváci v sále zvolili svými hlasy Miss Publikum, kterou se stala Markéta Matoušová, zapomenout pak nesmíme ani na titul Miss Sympatie. Ten si, na základě nejvyššího počtu získaných hlasů na Facebooku, vysloužila Kateřina Huňáčková.

Pořadatel Jiří Morštadt a moderátor Vláďa Hron. Foto: Facebook Miss Czech Press.

Pořadatel Jiří Morštadt a moderátor Vláďa Hron. Foto: Facebook Miss Czech Press.

Již 3. ročník této soutěže, jejíž úroveň je srovnatelná s velkými soutěžemi krásy, pořádá charismatický Jiří Morštadt. Ten spolupracuje, mimo jiné, se světovou organizací UNICEF a má i mnoho dalších charitativních aktivit. Není se proto čemu divit, že pozvání k účasti v porotě od něj přijal i prezident Slovenské Miss Jozef Oklamčák.

Dívky se během večera představili v tradičních disciplínách – rozhovor s moderátorem Vláďou Hronem, oblíbená promenáda v plavkách a na závěr módní přehlídka společenských šatů salonu Delta Petry Vyoralové.

Letošní vítězky soutěže. Foto: Faceboo Miss Czech Press.

Letošní vítězky soutěže. Foto: Faceboo Miss Czech Press.

Některé z 12. finalistek už však měly s modelingem zkušenosti před soutěží. Příkladem budiž ostřílená modelka a nyní také 2. vicemiss Andrea Kocánková, která boduje zejména v zahraničí, nebo třeba Lucie Janošová, kterou si pozorní čtenáři mohou pamatovat jako 2. vicemiss Léta 2015.