Back
Image Alt

Miss Czech Republic 2018 má své finalistky!

Miss Czech Republic 2018 má své finalistky!

O své místo ve velkém finále se ve dnech 12. 5. – 13. 5.  utkaly semifinalistky soutěže Miss Czech Republic 2018. Místo konání semifinále tentokrát byly prostory Vnitroblock, které se na první pohled liší od předešlých míst, kde se dříve soutěž konala.

Semifinále bylo rozděleno do dvou dnů, přičemž první den se utkalo celkem 90 dívek, ze kterých díky postupnému vyřazování zůstala TOP 20, která o postup do finále bojovala druhý den. Vyřazování probíhalo na základě toho, jak si slečny poradily s vědomostním testem, rozhovorem ve světovém jazyce nebo promenádou v plavkách. Ani dvacet nejlepších to druhý den nemělo jednoduché. Na programu dne byl pohovor o modelingu nebo také promenáda v plavkách. Tentokrát však byly předváděny plavky značky Fashion Island, které dívkám dodala samotná soutěž.

Na konci semifinále bylo vybráno deset finalistek, které čeká soustředění. V rámci přípravy na finále budou dívkám upraveny jejich účesy v kadeřnictví Bomton, dále je čeká zkouška šatů s Natali Ruden, focení profilových fotografií s Nikolou Bílkovou, školení společenské etikety a lekce fitness. Finalistky tedy mají velmi nabitý program. Více informací se o nich dozvíme 21. 5., kdy se oficiálně představí médiím, mediálním partnerům a dalším lidem a organizacím, které soutěž podporují.

Finalistky:

  1. Miroslava Pikolová 23 let
  2. Liana Vasilišinová 21 let
  3. Kateřina Zálišová 17 let
  4. Natálie Kontová 19 let
  5. Denisa Spergerová 17 let
  6. Nikol Zimlová 21 let
  7. Nicolle Vymětalová 22 let
  8. Hana Vágnerová 24 let
  9. Mariia Boichenko 22 let
  10.  Denisa Czervoniaková 18 let

Finalistky Miss Czech Republic 2018. Foto: WeSnap

 

Finalistky Miss Czech Republic 2018. Foto: WeSnap