Back
Image Alt

Miss Face 2015

Miss Face 2015

V pražském hotelu Clarion Congress Hotel Prague byla 3. října 2015 zvolena Miss Face 2015. V letošním ročníku této prestižní soutěže o nejkrásnější tvář zvítězila Barbora Hamplová.

Sympatie a půvab

Soutěž Miss Face byla založena v roce 2010 modelkou Taťánou Makarenko. Její záměr byl jasný – chtěla dát šanci všem půvabným a sympatickým slečnám, bez ohledu na to, jestli splňují výškový či váhový standard modelek.

Stejně jako jiné soutěže krásy, i Miss Face je spojena s charitativním záměrem. Odrazilo se to i ve sloganu soutěže, který zní „Krásné tváře pomáhají“. Veškerý finanční obnos proto putuje do nadace České neonatologické společnosti, která pomáhá předčasně narozeným dětem.

Vítězky Miss Face 2015. Foto: Facebook Miss Face.

Vítězky Miss Face 2015. Foto: Facebook Miss Face.

Miss Face 2015

Letošní slavnostní galavečer vynesl na trůn krásy pražskou rodačku Barboru Hamplovou. První vicemiss se stala Monika Vaculíková a druhou vicemiss byla Natálie Myslíková. Miss Face Internet, kterou zvolili svými hlasy fanoušci, se stala Veronika Thielová.

Celý večer se o zábavu diváků staral Jakub Kohák a jeho kolegyně, moderátorka Kateřina Průšová.

Miss Face Internet Veronika Thielová. Foto: Facebook Miss Face.

Miss Face Internet Veronika Thielová. Foto: Facebook Miss Face.

Soustředění v Bulharsku

Finalistky soutěže si před slavnostním galavečerem užily týden v exkluzivní destinaci Zlaté písky v Bulharsku. Nebyla to však relaxační dovolená, dívky se musely naučit kroky na finále a trénovaly také správné vystupování před médii. Absolvovaly i kurs stylingu a dress codu a společně s oficiální fotografkou Nikolou Bílkovou nafotily kalendář Miss Face 2016. Natáčely se zde i jejich soutěžní medailonky.

Finálový galavečer Miss Face 2015. Foto: Facebook Miss Face.