Back
Image Alt

Miss Face 2017 se stala krásná favoritka Kateřina Kasanová

Miss Face 2017 se stala krásná favoritka Kateřina Kasanová

Miss Face je další ze série soutěží krásy, které se každoročně konají. Taťána Makarenko, která je ředitelkou soutěže, ji založila již v roce 2010. Od té doby se Miss Face těší popularitě u mladých dívek, které se každý rok ve velkém počtu přihlašují a zkouší své štěstí. Zde není rozhodující výška a míry, ale sympatie a půvab dívky.

Letošní Miss Face se konala 30.9.2017 v elegantních prostorách hotelu Ambassador. Ještě před tím se ale konalo tzv. Preliminary, takové „malé finále“, kde bylo uděleno celkem pět doprovodných titulů, mezi které patří například Miss Bikiny, Miss Makeup nebo Miss Talent. Tři z těchto titulů si odnesla dívka z číslem 5 Kateřina Kasanová.

Samotný finalálový galavečer se nesl ve znamení lesku a luxusního oblečení, kdy diváci mohli být během večera svědky hned několika módních přehlídek. Dívky se ukázaly v modelech značky ASTRATEXT, Sama Dolceho  nebo v modelech naší známé návrhářky Beáty Rajské.

Nechyběly klasické disciplíny, jako krátké představení, kdy se dívky krátce představily, řekly své koníčky, kde studují apod. Také nechyběla promenáda v plavkách nebo promenáda ve spodním prádle. Jednou z disciplín bylo pokládání záludných otázek, kde si mohly dívky vyzkoušet, jak rychle umějí reagovat. Otázky předem neznaly, tudíž se na ně nemohly připravit.

Galavečerem provázela moderátorská dvojice ve složení David Gránský a Jakub Kotek. O hudební doprovod se postarali např. finalistka Superstar z roku 2009 Monika Bagárová, nebo Adam Mišík. Nelze opomenout porotu. Do té kromě ředitelky Taťány Makarenko a fotografky Miss Face Nikoly Bílkové, usedli zástupci prestižních společností.

Miss Face každý rok pomáhá charitativním účelům. Letos se zaměřila na předčasně narozené děti a během večera bylo možno přispět na jejich pomoc, vybralo se krásných 137.000 Kč!

 

1. místo: č. 5 Kateřina Kasanová 

FOTO: Michaela Feuereislová

 

2. místo: č. 6 Kristýna Langová

FOTO: Michaela Feuereislová

 

3. místo: č. 8 Daniela Zálešáková

FOTO: Michaela Feuereislová

 

        Miss Face Social Media: č. 4 Veronika Volkeová

FOTO: Michaela Feuereislová

 

Vítězky si odnesly hodnotné ceny a kromě toho také postup na světovou soutěž krásy.