Back
Image Alt

Miss Jitka Nováčková je novou posilou Superstar týmu

Miss Jitka Nováčková je novou posilou Superstar týmu

Jitku Nováčkovou jste si nejspíš doposud spojovali pouze s profesí modelky, tato mladá dáma však tentokrát zabrousila do moderátorské branže. Naskytla se jí totiž příležitost uvádět přímé přenosy pěvecké soutěže Superstar.

Nová moderátorská dvojice

Jitka je z nové práce nadšená. Foto: Instagram J. Nováčkové.

Jitka je z nové práce nadšená. Foto: Instagram J. Nováčkové.

Třiadvacetiletá bývalá Česká Miss 2011 Jitka Nováčková se v televizi objeví po boku ostříleného moderátora Martina Pyco Rausche. Ten už má s moderováním takto velkého projektu zkušenosti, Jitka je oproti tomu takříkajíc novickou. Nejedná se však pochopitelně o její první moderátorský počin. V minulosti už několik akcí uváděla, jejím největším projektem byla soutěž Maturantka roku 2014. Vedení televizní stanice si tak může být jisté, že během přenosu modelka neokouzlí pouze svojí krásnou tváří.

“Jsem nadšená z toho, že jsem se stala součástí tak velkolepé show, jako je Superstar, a navíc ve dvojici s Pycem. Moderování SuperStar je pro mě výzva a dám do ní maximum,” podělila se Jitka o své nadšení v nedávném rozhovoru.

Poprvé ve vší parádě

Poprvé se Jitka představila divákům už v neděli 18. října, během prvního živého semifinálového kola Superstar. Ostudu si rozhodně neuřízla, naopak, všechny oslnila. Žádnou speciální přípravu přitom nepodstoupila.

Foto: Nova.cz

Foto: Nova.cz

„Na kurzy rétoriky jsem nechodila, prošla jsem ale standardním castingem a přípravou,” vysvětlila bývalá Miss. Možná to má ale co dělat také s tím, že Jitka v minulosti studovala na exkluzivní filmové škole New York Film Academy.

Přesto si však Jitka uvědomuje, že je před ní ještě pořádný kus cesty. Nikdo totiž není dokonalý a ani ona není výjimka. Po svém prvním živém vystoupení postla na svůj Instagram video s výmluvným popisem: “Děkuji vám všem za tak obrovskou podporu! Ale i za oprávněnou kritiku. Je třeba se ještě hodně co učit. Díky celému teamu!

Nadšení neopadá

Zdá se, že Jitka je ze své nové práce velmi nadšená. V den, kdy se prvně dozvěděla, že se přidá do týmu Superstar, zveřejnila na svém Instagramu fotografii s velmi výstižným popisem: „Stala jsem se součástí Superstar!!! MÁM STRAŠNOU RADOST!“. V rozhovoru své nadšení potvrdila: „Mám velikou radost, je to moje srdcovka,” řekla.

Rozhodně se není čemu divit, že je z této příležitosti tak nadšená. Podle všeho totiž byla ve hře o toto místo také moderátorka Zorka Hejdová, která pro Jitku jistě představovala velkou konkurenci.