Back
Image Alt

Miss Švantnerová objevuje krásy Čech

Miss Švantnerová objevuje krásy Čech

Nikol Švantnerová se nejvíce proslavila jako Česká Miss 2015, nicméně coby modelka působila již předtím, než se rozhodla přihlásit do této soutěže krásy. Není se tedy čemu divit, že na fotografiích vypadá vždy úžasně. Důkazem jsou i snímky z výletů napříč Českou republikou, které Nikol umístila na svůj Facebook.

Modelka se rozhodla objevovat krásy Česka, svoji zahraniční dovolenou už má totiž v letošním roce za sebou. Společně s přítelem Jakubem Horou navštívila královské Maroko. Nyní zavítala na hrad Bezděz či do Českého Švýcarska. Po boku jí přitom vždy hrdě stál její malý psí parťák, jorkšírský teriér jménem Chelsea.

„Dnes České Švýcarsko a proplouvání mezi soutěskami,“ napsala Nikol na své sociální sítě. „Nádherná příroda a 9 km v nožkách,“ doplnila ještě k fotografii, na které pózuje u Edmundovy soutěsky v Hřensku.

Nikol na Bezdězu a v Českém Švýcarsku. Foto: Facebook N. Švantnerové.

Nikol na Bezdězu a v Českém Švýcarsku. Foto: Facebook N. Švantnerové.

Nikol Švantnerová se zapojila také do projektu Česká Miss pro obnovu památek. V roli vůdkyně představila divákům nepříliš známý Státní zámek Zákupy, v jehož kapli se oženil následník trůnu František Ferdinand d´Este.

Modelka si užívá krásy tuzemska možná i proto, že již brzy bude mnohem víc cestovat do zahraničí kvůli práci. Rozhodla se totiž rozšířit své pole působnosti a pracovat i v jiných zemích Evropy. A proč jen v Evropě? „Já už nezvládnu jet na měsíc dva do Asie, jsem závislá na rodině a partnerovi. Nechci být nikde dlouho, maximálně odjet na dva týdny a zase zpět,“ vysvětlila modelka.