Back
Image Alt

Miss Taneční se stala tato usměvavá blondýnka

Miss Taneční se stala tato usměvavá blondýnka

V rámci Tradičního plesu v Brně proběhla poprvé v historii také soutěž krásy Miss Taneční 2016. Té se mohly zúčastnit dívky v rozmezí věku 16-18 let ze všech tanečních škol v České republice. První ročník této perspektivní soutěže zohledňoval nejen výšku a váhu, ale hlavně sympatie a talent pro tanec!

Na samém počátku Miss Taneční bylo hlasování diváků. Ti vybrali skvadru 15 slečen, které se 8. ledna 2016 utkaly v semifinálovém kole. Odtud vzešla poslední desítka dívek, které se probojovaly až do finále, kde se posléze představily před odbornou porotou. V té zasedla třeba Simona Šaurová, majitelka společnosti Simi Secret, Dominika Prchalová, či zástupce svatebního salonu Naïve.

Vítězky Miss Taneční. Jak se vám líbí? Foto: Karel Juda.

Vítězky Miss Taneční. Jak se vám líbí? Foto: Karel Juda.

Historicky první vítězkou Miss Taneční se stala finalistka č. 3, Natálie Stravová z Taneční školy Dynamic. Tato sedmnáctiletá rodačka z Brna navštěvuje Gymnázium Křenová a může se pochlubit výškou 168 cm a váhou 54 kg. Během večera předvedla nejen krásnou postavu a okouzlující úsměv, ale také nezapomenutelný orientální tanec s křídly Isis.

Pozici 1. vicemiss získala teprve šestnáctiletá Sabina Hochmanová z taneční školy Dagmar. Na krásném třetím místě se umístila sedmnáctiletá Iveta Maurerová z taneční školy Mighty Shake Znojmo.

Usměvavá Natálie Stravová z Brna. Foto: Karel Juda.

Usměvavá Natálie Stravová z Brna. Foto: Karel Juda.

Na dvou tanečních parketech se během večera, kterým provázela dvojice moderátorů Evica Šedová a Ondřej Blaho, vystřídala celá řada účinkujících. Hosté si užily vystoupení zpěváka Radka Banga se skupinou Gipsy.cz, k vidění byli i sólisté baletu Národního divadla Brno, Pavel Maximenko či taneční show mistrů České republiky.

2. VICEMISS Taneční 2016 Iweta Maurerová. Foto: Tomáš Svoboda.

2. VICEMISS Taneční 2016 Iveta Maurerová. Foto: Tomáš Svoboda.