Back
Image Alt

Miss World se surfařského prkna nebojí!

Miss World se surfařského prkna nebojí!

O tom, že Česká Miss World 2016 Natálie Kotková je cestovatel tělem i duší už nemůže být vůbec pochyb. Krátce poté, co se půvabná blondýnka vrátila z Missího dobrodružství na jachtě v Chorvatsku, vyrazila opět na cesty. Tentokrát si užívá ve Francii.

Natálie Kotková zamířila do francouzského Hossegoru, který je známý jako surfařský ráj Evropy. Právě zde se učí jezdit na prkně a podle fotografií to vypadá, že k tomu přistupuje opravdu zodpovědně. Pořídila si dokonce i vlastní neopren.

„Chce to trpělivost, ale učím se pilně a pečlivě a jednou to ovoce sklidím,“ napsala Natálie na Facebook, kam pravidelně přidává fotografie z tohoto svého letního dobrodružství.

Oblíbená Miss si kromě sportu užívá i volného času s přáteli. Ochutnává také francouzskou kuchyni a dokonce zažila i party na pláži při západu slunce. I když, jak sama napsala, všudypřítomní chrousti byli trochu na obtíž. Náladu si jimi však zkazit nenechala.

V Hossegoru dnes navíc začal Czech&Slovak Surfing Championship. Toho se Natálie zúčastní jen jako fanynka, ale i tak má jistě o zábavu postaráno. „Off to the beach (again). Dnes už totiž začal czech&slovak surf championship a já jdu samozřejmě fandit a sledovat.“

Foto: Facebook N. Kotkové.

Foto: Facebook N. Kotkové.