Back
Image Alt

Mladinká topmodelka Kristina Pimenova stále roste do krásy!

Mladinká topmodelka Kristina Pimenova stále roste do krásy!

Ne nadarmo se o ní říká, že je to nejkrásnější holčička na světěKristině Pimenové je momentálně 11 let, ale ve svém útlém věku toho stihla v modelingu tolik, že jiným modelkám se o tom leda tak zdá.

Zatímco jiné děti si hrály ve školce, Kristina už ve svých čtyřech letech začala objevovat svět modelingu. Její matka zaslala fotografie agentuře President Kids, kterou holčička samozřejmě zaujala a pak už šlo vše jako po másle.

Kristina se začala objevovat v různých kampaních a reklamách. Má za sebou focení pro značky jako Armani, Benetton, Burberry nebo Guess a objevila se na titulní straně časopisu Vogue Kids.

Bohužel takové brzké započetí kariéry má mnoho stinných stránek, a tak se Kristina musí vypořádat  s nevhodnými komentáři na sociálních sítích a kritikou, že není až tak hezká, že je příliš mladá nebo že je na fotografiích provokativní.

Stejně jako jiné děti i Kristina roste a už není tou malou čtyřletou holčičkou, která se začala objevovat v reklamních kampaních nejslavnějších značek.

Posuďte sami, jak jí to nyní sluší.

FOTO: Facebook Krisitna Pimenova