Back
Image Alt

Móda a hvězdy rozzářili Most

Móda a hvězdy rozzářili Most

22.10.2017 se v Městském divadle v Mostě konala již tradiční charitativní akce Móda a hvězdy, která pomáhá dětem z dětských domovů. Tentokrát známé osobnosti pomáhaly dětem z Dětského domova ve Vysoké Peci a z Klokánku v Teplicích.

V rámci této charitativní akce vždy probíhá módní přehlídka. Letos šlo o společenské šaty a svatební šaty ze Svatebního salonu Delta v Mostě. V šatech se předvedly nejen profesionální modelky, ale také vítězky Miss ČR Nikol Švantnerová a Lucie Šlégrová,  mostecké házenkářky ČERNÍ ANDĚLÉ nebo herečka Eva Decastelo. O hudební doprovod se tentokrát postaral například zpěvák David Gránský, který zároveň celý večer moderoval spolu s Karlem Kašákem. David už nějakou dobu podporuje teplický Klokánek a úzce s ním spolupracuje.

Na řadu také přišla promenáda v plavkách, ve spodním prádle a dalším oblečení. Vrcholem celého večera byla přehlídka nádherných svatebních šatů ze salonu Delta v Mostě, při které nakonec proběhlo slavnostní předávání šeků. Dětský domov ve Vysoké Peci , Klokánek  Teplice a  Nadační fond Veroniky Kašákové nakonec obdrželi dohromady 250.000 Kč, což je nádherná suma.

Foto:  Miroslav Morgenstern

Foto:  Miroslav Morgenstern