Back
Image Alt

Modelka Aneta Vignerová pořádá svůj první workshop!

Modelka Aneta Vignerová pořádá svůj první workshop!

Aneta Vignerová od svého vítězství v Miss ČR 2009 ušla velký kus cesty a nyní se proto rozhodla podělit o své zkušenosti a pomoci tak mladým dívkám, které přemýšlí o životní dráze modelky. Právě k tomu má sloužit celodenní workshop, během kterého zájemkyně jistě načerpají mnoho inspirace a nových zkušeností.

„Staňte se účastníkem mého prvního workshopu,“ vyzývá všechny zájemce Aneta. „Seznámím vás s lidmi, se kterými spolupracuji, a celý den si společně užijeme,“ dodává s úsměvem.

Modelka si na akci, která proběhne 3. prosince, připravila opravdu bohatý program, který bude nabitý nejen zážitky, ale i exkluzivními hosty. Můžete se tak těšit např. na Veroniku Kašákovou, blogerku Elišku Hudcovou, Kateřinu Vackovou z organizace Loono nebo PR specialistu Jakuba Rože. Během závěrečného workshopu získáte i vhled do života tak špičkových odborníků, jako jsou vizážista Pavel Kortan a stylista Michael Kovačik. V neposlední řadě ale dojde i na vás! Během závěrečného workshopu se totiž právě od těchto odborníků dozvíte, co je pro vás to pravé a čeho se naopak vyvarovat!

Více informací o workshopu zde!

Foto: Archiv A. Vignerové.

Foto: Archiv A. Vignerové.

Celý program je navíc ještě obohacený o několik menších bonusů – všichni účastníci workshopu tak získají např. přístup do exkluzivní privátní skupiny, poukaz na laserovou epilaci či dárkový balíček s kosmetikou. Hlavně to však bude zábava a jedinečná možnost, jak poznat nové přátele a zajímavé osobnosti ze světa fashion&beauty.